אוכל לחתלתולים

חתלתולים קטנים הם מתוקים ושובבים, אוהבים לשחק ולרוץ ומהווים אטרקציה עצומה לכל בני המשפחה. אם התמזל מזלכם ואתם מגדלים חתלתול או מספר חתלתולים, אתם בוודאי יודעים איזו הנאה נגרמת מהם. בוודאי שאלתם את עצמכם איפה כדאי לקנות אוכל לחתלתולים ואיך בוחרים את האוכל המזין והנכון ביותר עבורם. ההיצע שיש היום בשוק הוא גדול, ולכן כדאי לבדוק מה החתלתול שלכם באמת צריך, על מנת להתאים לו את התזונה מזינה והטובה ביותר עבורו. חשוב לדעת כי התאמת האוכל הוא משתנה בין חתלתול לחתלתול וייתכן שמזון אחד יתאים מאוד לחתול מסויים אבל לחתול אחר יתאים פחות.

התאמה זה שם המשחק

לכל אדם יש צורך שונה, רצונות שונים וצרכים גופניים שונים. כך גם אצל בעלי החיים- לא כל מזון יתאים לכל החתולים או לכל הכלבים. השאלה הגדולה היא איך יודעים מה מתאים לחתלתול שלי? והתשובה מתחלקת לכמה שלבים. דבר ראשון, יש צורך לבדוק מה גיל הגור, מה סוגו וגודלו והאם יש לו צרכים מיוחדים שונים. לאחר מכן, יש לרכוש את המוצר שנראה המתאים ביותר אך לבצע מעקב ולראות שאכן החתלתול מגיב באופן מיטבי, מתפתח היטב ושמערכת העיכול שלו מגיבה באופן תקין. אם החתלתול סובל מתופעות שונות, ייתכן וכדאי להחליף את המזון שלו.

טיפול מושלם לחתלתול שלכם

כפי שאתם דואגים למצוא לחתול את המזון הטוב ביותר, כך גם כדאי שתכירו כללים נוספים שיעזרו לכם לגדל את החתלתול שלכם בצורה הבריאה ביותר. למשל, אם החתלתול הקטן עוד לא מצליח ללעוס כראוי את המזון שאתם נותנים לו- הרטיבו במעט מים עד שהמזון יתרכך וכך יהיו לו קל יותר לאכול. ומתי כדאי לקנות מזון לחתולים בוגרים? לקראת היום בו ימלאו לחתלתול שלכם 12 חודשים, כבר תוכלו לעבור למזון של חתול בוגר. לא צריך לדאוג שמא החתול שלכם יאכל יותר מדי, זה לא דבר שקורה בדרך כלל, לכן כדאי שתהיה לו גישה חופשית אל המזון שלו בקערה המיועדת עבורו.

וכיף לדעת שזוהי רק ההתחלה בגידול החתול שלכם, במשך כל חייהם תצטרכו ללמוד עוד ועוד על הדרך המיטבית לטיפול בהם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים