גישור גירושין – איך זה עובד?

גישור גירושין - איך זה עובד?

אין דבר יותר קשה בחיים מאשר לראות שני בני זוג אשר בעבר היו מאוהבים רבים זה עם זה עקב גירושין. העניין הוא שהדבר הזה מאוד נפוץ ויש הרבה מאוד זוגות אשר במקרה של גירושין בוחרים להרוס כל דבר וכך גם את הקשר עם הצד השני. פעמים רבות הדבר מוביל למאבקים עקובים מדם ולכעס רב אחד על השני ולא רק זאת אלא שהדבר גם מוביל לפגיעה בילדים במקרה שיש כאלו. על כן ההמלצה הכי טובה שניתן לתת היא לנסות ולפתור את הסכסוך ללא ריבים וללא מאבקים מיותרים לפני וגם אחרי פתיחת תיק גירושין ברבנות. הדרך הכי טובה לעשות זאת לפנות אל גישור גירושין וכך לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר. עליכם לדעת כי בגישור שומעים את שני הצדדים ומבטיחים כי הצדדים יגיעו אל עמק השווה ויסכימו על פתרון אשר יטיב עם שני הצדדים.

מדוע כל כך כדאי לפנות אל מגשר איכותי ומקצועי?

כמובן שכאשר אנחנו הולכים אל הליך של גישור אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יתקיים בצורה הטובה ביותר שיש כמו שנרצה עו"ד גירושין מקצועי, וזאת עקב העובדה כי כך נבטיח כי הגישור ישרת אותנו בצורה מושלמת ויבטיח כי הזכויות שלנו תישמרנה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לנו מאוד לפנות אל המגשר הטוב ביותר בשוק וזאת בכדי להבטיח כי המגשר הזה ישרת אותנו בצורה מושלמת. ככל שהמגשר יהיה ברמה יותר גבוהה כך הוא ישרת אותנו בצורה יותר טובה וזהו משהו שאין עליו עוררין או מחלוקת. ההבדל בין מגשר איכותי למגשר גרוע הוא עצום ויש לו השפעה אדירה על ההליך וזהו משהו שכל זוג וכל אדם צריך לקחת בחשבון.

איך אדע כי המגשר הוא מקצועי?

אז כיצד נוכל להיות בטוחים כי אנו בוחרים את המגשר הטוב ביותר? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אם כן אתם צריכים להבין כי כדאי לכם ללכת ולדבר עם זוגות אשר היו בעבר הגישור אצל המגשר ולשמוע מהם על רמתו המקצועית ולראות האם הוא מגשר איכותי או לא וזהו משהו שעליכם לקחת בחשבון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים