חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

בישראל, הוכח כבר יותר מפעם אחת שהחורף אינו כמו-קיצי אלא בעוצמת קור מלאה בדומה לנעשה בצפון אירופה ואמריקה. מפני חורף כזה חשוב למגן את הרצפה עם חימום תת רצפתי חשמלי. היתרון של תשתית זו הוא שאתם יכולים להישאר במבנה כמו שהוא מבלי להסדיר שטיחים מעלי-אבק, או להזדקק להשארת הגרביים על רגליכם ורגלי האורחים. אם אתם מעוניינים בהחזרת יתרון הביתיות גם בחורפים הקרים ולאפשר לעצמכם להסתובב יחפים ולא להרגיש את הקור, הסדירו חימום תת רצפתי חשמלי מהר ככל שניתן.

100% בטיחות: המוצר מעוגן בכל התקנים

חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר ויסות של עוצמת החום ושל הטמפרטורה, אבל הגבול לעולם לא יחצה לרמות עוצמה בלתי אפשריות לבני אנוש. זה כמו שכאשר אתם במקלחת אתם משקיעים דקות ארוכות כדי לכוון את המים מחום אימים למים פושרים. בשונה מכך, חימום תת רצפתי חשמלי נבלם כבר בשלב פתיחת המערכת, שמוצאת עצמה מוגבלת בהזנת טמפרטורות ועוצמות גבוהות מהרגיל. המערכת תישאר נעימה למגע גם אם ה- Knobs סובבו לעוצמות הגבוהות במקור.

מניעת שריפות תחתונות ואפשוּר תשתית ביתית בטוחה

מערך חימום תת רצפתי חשמלי מונע שריפות גם בטמפרטורות גבוהות. צינורות ההולכה התחתונים שמותקנים מתחת לרצפה נשארים שלמים עם הגז עובר בתוכם ומספק לכם את כל החימום הנדרש. בדרך זו אתם נהנים מפתרון חימום תת רצפתי חשמלי איכותי ובטיחותי במאת האחוזים, המאפשר לכם לשהות מעל לבלטות ולעצים או הפרקטים החמימים מבלי שייגרם כל נזק למשתמשים.

התקנה פשוטה וקלה על ידי מומחים

מומחי גז יספקו לכם התקנת פתרון חימום תת רצפתי חשמלי. מדובר על אסופה של צינורות הולכה המוטמעים במצע של הרצפה, סומסום או חול, זה לא חשוב. במצע הרצפה מתחת לבלטות מטמיעים את המערכת והצינורות מכוונים בהתאם לכיווני הקור של הרצפה ובהתבסס על אפיון מתוכנן מראש.

הנאה מתשתית חימום חורף איכותית

פתרון חימום תת רצפתי חשמלי הוא אולי אחד הפתרונות המהפכניים שישנם במשרדים ובבתי מגורים. באמצעותו, גם חורף קל ופשוט הופך להיות קל לשגרה ולהכלה.

התחדשו במערכת שתייצר עבורכם חוויית מגורים משנה מציאות

מערך חימום תת רצפתי חשמלי הוא אחד החשובות בתחום תשתיות הרצפה. באמצעותו, הרצפה שלכם תרגיש שוב חמה כמו בסתיו ובקיץ, גם כשבחוץ – גשם זלעפות וטמפרטורות נמוכות מתחת לאפס. ובימי חום מה עושים? פשוט מנתקים את המערכת וחוזרים "לחיות" כמו בקיץ הקודם. בחורף חיבור מחדש סוגר את כל המעגלים שבתוכה והבית ניזון שוב מפתרון חימום תת רצפתי חשמלי.

לארח אורחים וחברים גם כשבחוץ שורר קור מקפיא

אחד מהמחזות שהתרגלנו לראות הוא שאנחנו פתאום מוצאים את עצמו לבד בחורף: מטי ייצא מהבית בשבילכם כשבחוץ סכנת הירטבות והתקררות? תתפלאו, אבל אנשים שהתקינו פתרון חימום תת רצפתי חשמלי מעידים כי חיי החברה חזרו להם ובגדול בזכות נעימותה של הרצפה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נשואים לבן זוג זר ? הסדרת מעמד בישראל
יותר ויותר זוגות מעורבים נוצרים עם השנים, אודות לאינטרנט המקשר בין כל שני חלקים מהעולם והופך את...
קרא עוד »
פבר 08, 2022
תכנון מופע – איך זה נעשה?
מופעים הם חלק בלתי נפרד מאירועים שונים, עסקיים ופרטיים. תכנון האירוע הוא שלב מקדים לא רק כדי לזכור את...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
הכל על תכנון פרישה לפנסיה
למרות שגיל הפרישה נראה לכם אי שם הרחק באופק, חשוב לתכנן מראש גם את הרגע הזה בחייכם כדי להיות מוכנים...
קרא עוד »
מאי 26, 2021