כל היתרונות של צעצועי עץ לילדים

צעצועים לתינוקות

בתור הורים אנו מבינים היטב את היכולת של שעת המחשק להיות כזה אשר מפתחת במידה רבה את היכולת של התינוק בכל שלב ושלב. זו הסיבה שמביאה הורים רבים לרכוש צעצועים ומשחקים מסוגים שונים, עם הדגש על התאמה של אותו משחק לגיל שבו נמצא הילד הקטן.

אומנם שעת המשחק היא כזו שראוי לבצע בגילאים מוקדמים עם התינוק ולא להותיר אותו עם משחק בלבד, אבל בשלבים יותר מתקדמים זה מקסים לראות כיצד הילד משחק שעות ארוכות עם משחק קסום אחד. משחקים מגיעים בכל מיני גדלים וצורות, והחומר הכי נהדר הוא העץ, שלו יש יתרונות גדולים לכל ילד קטן.

צעצועים בעלי עמידות גבוהה

בניגוד להרבה מאוד משחקים אשר מגיעים ברובם באיכות מאוד ירודה, כמו משחקי פלסטיק העשויים מחומרים זולים שמתפרקים לאחר נפילה אחד ויחידה, משחקים אשר עשויים מעץ חזק וקשיח הם כאלה שיוכלו לשרוד את שעות המשחק הארוכות של ילד קטן. לא רק זה אלא גם להיות עדיין שמישים עבור האחים הקטנים שאף הם ייהנו ממשחקים עמידים שאותם לא צריכים להחליף באחרים כאשר כל אח חדש נולד.

חומר גלם טבעי ברובו

אחד מן החששות היותר גדולים של הורים הוא לגבי היכולת של משחקים להיות מסוכנים עבור הילדים שלהם. משחקים אשר עשויים מעץ בלבד הם כאלה שלא מציבים כלל סכנה, כל עוד הם מותאמים לגיל הילד ומרוחים בצבע שהוא אינו רעיל עבור ילדים סקרניים. זאת לעומת משחקים רבים העשויים חלקים קטנים שונים שיכולים להוות סכנה בשעת משחק לילד גדול וקטן כאחד.

תורמים להתפתחות הילד

משחקים וצעצועים לתינוקות אשר עשויים מעץ הם משחקים אשר תורמים במידה רבה להתפתחות הילד לא רק מכיוון שהוא יכול לבחון את המשחק הזה בצורה בטוחה מכל צדדיו, אלא גם בשל העובדה שהוא לארוב משחק במצריך את הדמיון של הילד ומשמש בתור נקודת פתיחה לכל סוג של משחק שהוא ממציא עכשיו. דמיון הוא אחד מן הדברים שעליהם נשענת התפתחות בריאה של כל ילד שהופך להיות מבוגר מוצלח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עדן שעונים

עדן שעונים – ED Watches

אם חיפשתם לענוד שעון בעצמכם, או שיש לכם אחד אך אינך יודעים דבר על השעון שאתם משליכים על פרק כף היד שלכם, מאמר זה הוא

קרא עוד »
פעילויות לנוער

פעילויות לנוער

בימים אלו אשר בו כל השגרה מופרת לחלוטין, אנחנו מוצאים את עצמינו מחפשים אפיקי תעסוקה חדשים לילדים ולבני הנוער. אז נכון שלא כל סוג של

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים