כל היתרונות של צעצועי עץ לילדים

צעצועים לתינוקות

בתור הורים אנו מבינים היטב את היכולת של שעת המחשק להיות כזה אשר מפתחת במידה רבה את היכולת של התינוק בכל שלב ושלב. זו הסיבה שמביאה הורים רבים לרכוש צעצועים ומשחקים מסוגים שונים, עם הדגש על התאמה של אותו משחק לגיל שבו נמצא הילד הקטן.

אומנם שעת המשחק היא כזו שראוי לבצע בגילאים מוקדמים עם התינוק ולא להותיר אותו עם משחק בלבד, אבל בשלבים יותר מתקדמים זה מקסים לראות כיצד הילד משחק שעות ארוכות עם משחק קסום אחד. משחקים מגיעים בכל מיני גדלים וצורות, והחומר הכי נהדר הוא העץ, שלו יש יתרונות גדולים לכל ילד קטן.

צעצועים בעלי עמידות גבוהה

בניגוד להרבה מאוד משחקים אשר מגיעים ברובם באיכות מאוד ירודה, כמו משחקי פלסטיק העשויים מחומרים זולים שמתפרקים לאחר נפילה אחד ויחידה, משחקים אשר עשויים מעץ חזק וקשיח הם כאלה שיוכלו לשרוד את שעות המשחק הארוכות של ילד קטן. לא רק זה אלא גם להיות עדיין שמישים עבור האחים הקטנים שאף הם ייהנו ממשחקים עמידים שאותם לא צריכים להחליף באחרים כאשר כל אח חדש נולד.

חומר גלם טבעי ברובו

אחד מן החששות היותר גדולים של הורים הוא לגבי היכולת של משחקים להיות מסוכנים עבור הילדים שלהם. משחקים אשר עשויים מעץ בלבד הם כאלה שלא מציבים כלל סכנה, כל עוד הם מותאמים לגיל הילד ומרוחים בצבע שהוא אינו רעיל עבור ילדים סקרניים. זאת לעומת משחקים רבים העשויים חלקים קטנים שונים שיכולים להוות סכנה בשעת משחק לילד גדול וקטן כאחד.

תורמים להתפתחות הילד

משחקים וצעצועים לתינוקות אשר עשויים מעץ הם משחקים אשר תורמים במידה רבה להתפתחות הילד לא רק מכיוון שהוא יכול לבחון את המשחק הזה בצורה בטוחה מכל צדדיו, אלא גם בשל העובדה שהוא לארוב משחק במצריך את הדמיון של הילד ומשמש בתור נקודת פתיחה לכל סוג של משחק שהוא ממציא עכשיו. דמיון הוא אחד מן הדברים שעליהם נשענת התפתחות בריאה של כל ילד שהופך להיות מבוגר מוצלח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים