מה עושים כאשר נתקלים בנחש?

מה עושים כאשר נתקלים בנחש?

אם נתקלתם בנחש, בראשית חשוב להתרחק כמה שיותר מהר מהמקום, להרחיק בעלי חיים וחיות מחמד ולהזהיר את האנשים מסביב אודות קיומו של נחש במקום.

חשוב לדעת כי נחשים ברוב המקרים לא ירצו לפגוע בבני אדם או בסביבה, והם ייעלמו חיש קל אל המקום ממנו באו בכל התקלות עם בני אדם או בעל חיים.

בכל מקרה במידה והנחש ממולכד או נמצא בתוך מבנה או חצר – יש להתקשר באופן מידי ללוכד נחשים, העדיפות כמובן ליצור קשר עם לוכד נחשים מומלץ, לנסות לתת תיאור של הנחש ולהמתין להגעתו של לוכד הנחשים מבלי לנסות לבדוק או ללכוד את הנחש לבד.

כיצד בוחרים לוכד נחשים?

כאשר אתם בוחרים את איש המקצוע אשר יגיע לסייע לכם עם הזוחל הלא קרוא – יש לשים לב כי הלוכד נחשב כזה שיש לו היתר לבצע את עבודתו מרשות הטבע והגנים. לוכד טוב יהיה כזה שקיבל אישור מרשות הטבע והגנים לבצע לכידת לחשים, בעוד שיש לשים לב בבחירת איש המקצוע המתגורר באזור קרוב כי הוא יגיע במהרה, לדוגמה אם אתם נתקלים בנחש באזור רמת גן, כדאי לחפש לוכד נחשים בתל אביב. חשוב לסכם מראש את מחיר לכידת הנחש, ולוודא כי אכן מדובר בלוכד מוסמך.

לסיכום, אל תתעסקו עם נחשים. נחשים ארסיים או לא שמגיעים לאזור בסך הכל רוצים לחפש מחסה או מים ואפילו חיות קטנות למאכל. לכן בהינתן נחש באזור, יש מיד לבחור לוכד נחשים טוב ולבחור את זה שמספיק מקצועי ומיומן לבצע את עבודתו בצורה טובה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי ללמוד לנגן על גיטרה עם מורה לגיטרה?
גיטרה היא כלי נגינה המשתייכת למשפחת כלי המיתר. מבנה הגיטרה מורכב מגוף, צוואר, מיתרים, פתח תהודה ולוח...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
השביל הבלתי נסגר: חקר שדרות לא שגרתיות לרכישת אופנועים ואביזרים
החיפוש אחר אופנוע והאביזרים שלו מוביל אותנו לרוב בשדרות מוכרות - סוכנויות, חנויות ספציפיות למותג או...
קרא עוד »
אוק 29, 2023
פודקאסט היסטוריה, זה מרתק 
פודקאסט היסטוריה קיימים כבר די הרבה זמן, והם הופכים פופולריים יותר מאי פעם. הסיבה לכך היא שאנשים...
קרא עוד »
מאי 08, 2023