מזון לכלבים

הם מעניקים לנו אושר, שמחה אין סופית ויודעים להבין אותנו מבלי שנצטרך לדבר איתם. לא סתם האדם מכנה מאות שנים את הכלב בתור "חברו הטוב ביותר" – וכיאה לכך צריך לדאוג לטפל בו בהתאם. קיימים עשרות סוגי מזון לכלבים שאתם יכולים לתת, בהתייחס לכל שלב בחיי כלבכם ובפרט לטיפול בבעיות שונות שקיימות בגופו.

סוגי המזון הקיימים בשוק

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה מטאורית בכמות סוגי המזון שניתן לרכוש עבור חיות המחמד שלנו, ובפרט עבור כלבים. כיום ניתן להשיג סוגי מזון שמתאימים עבור גיל הכלב, מצבו הבריאותי (בהתייחס לסכרת, בעיות משקל, בעיות עיכול ועוד) וכמובן בהתאם לטעמו של הכלב. בגלל התחרות הרבה שקיימת בשוק בתחום מזון לכלבים (ובכלל לחיות מחמד), כיום ניתן למצוא מוצרי מזון במחירים אטרקטיביים למדי, כאלה שעד לפני כמה שנים היו נשמעים מחירים מופרכים.

סוג המזון הדומיננטי והמוכר ביותר בעולם הכלבים הוא מזון יבש – אותו מזון שכולנו מכירים מאז ומתמיד, רק שכיום יש כמה שדרוגים. הראשון מביניהם הוא שניתן לרכוש את סוג המזון בהתאם לגילו של הכלב (ערכי התזונה שגור צריך לקבל שונים מערכי התזונה שכלב בוגר צריך לקבל, בדומה לתזונת בני האדם), בעוד השני הוא מגוון רחב של טעמים שקיימים לקנייה היום בחנויות (החל מסלמון מעושן, כבש, צבי ועוד).

ערכים תזונתיים חשובים

כחלק מתהליך ההתפתחות והשדרוג של סוגי מזון לכלבים, כיום אתם יכולים לרכוש לכלבים שלכם אוכל עם ערכים תזונתיים חשובים: חיידקים פרוביוטים, חומצות שומן, נוגדי חמצון חשובים למערכת העיכול וכמובן סיבים פרוביוטים.

לאלו מכם שמעוניינים להעניק לכלב שלהם מזון ייחודי בהתאם לבעיית הכלב – גם זה אפשרי. כיום תוכלו למצוא בחנויות מזון לכלבים שמיועד לכלבים עם בעיית סכרת, מזון ייחודי לכלבים עם בעיית השמנה, בעיות במערכת העיכול ועוד. למעשה, כיום ניתן לתת מענה הולם לכל בעיה שהכלב סובל – בתצורת המזון.

חשוב מאוד להקפיד שהכלב יאכל אוכל בריא ואיכותי, וימנע עד כמה שניתן מאכילת שאריות מזון וכו'. העניקו לכלב את הטוב ביותר – כיום זה אפשרי!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קייטנת גלישה בחיפה

קייטנת גלישה בחיפה

הורים המחפשים קייטנות לילדיהם נחשפים לכמה וכמה אפשרויות של קייטנות בנושאים שונים. אחת הקייטנות המועדפות על ידי הילדים היא קייטנת גלישה. קייטנת גלישה בחיפה הקייטנה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים