מיגון מבנים

מיגון קירות בפלדה, בבד נגד הדף – למניעת פגיעה ישירה של ירי

מיגון מבנים כולל מיגון קירות בפלדה וזאת למניעת פגיעה ישירה של קסאמים, גראדים, ירי כלשהו או קטיושות. מיגון כולל גם מיגון קירות בבד נגד הדף וזאת באמצעות טפט בליסטי. מדובר על מוצר העשוי חומרים המחזקים את הקירות הפנימיים והחיצוניים בלי להעמיס משקל על המבנה. כל הפתרונות של המיגונים נעשים על פי תקנים מחמירים וכוללים מחשבה מתוכננת היטב והתקנת המיגון בהתאם.

 

מוצרי מיגון העומדים בציפיות

מוצרי המיגון עמידים ועומדים בציפיות, הם מגינים על המבנה מפני הדף, ירי, רסיסים ופרצות. בין אם מדובר במבנה חדש או ישן, ניתן לספק לכל מבנה הגנה מיטבית באמצעות אמצעי המיגון הקיימים. המיגון יכול להיות מותאם לחלונות ולדלתות כאחד. כל המיגונים דוחים אש ומאפשרים הגנה שלמה ובטוחה.

מיגון מבנים

 

מיגון קירות בבטון

מיגון קירות בבטון מאפשר אף הוא הגנה מפני איומי רקטות, אך לשם כך נדרשת חברת מיגון מקצועית המקפידה על מוצריה וידועה באיכותה, לא משחקים עם ההגנה כשמדובר בחיים שלכם ושל בני המשפחה.

 

הפיכת חדר פשוט לחדר הגנה

מיגון כולל גם חדר מוגן דירתי, אותו החדר שהופכים אותו לממ"ד, כך שבשעת חירום תוך שניות תוכלו להיכנס לחדר המגן והמציל חיים. עלות חדר מוגן דירתי הוא זול יותר ממחיר של ממ"ד הנבנה מן ההתחלה. מדובר בבלוקים גדולים של פלדה המוסיפים סביב לקירות המבנה הקיימים ובחלון הדף שחייב להיות מותקן, כך מובטחת לכם הגנה שלמה כשאתם פונים לחברה מיומנת ומנוסה או במילים אחרות, אל תנסו לבד בבית, תנו לאנשי המקצוע להגן על חייכם עד הפרט המדויק האחרון. כשאתם נמצאים בתוך החדר המוגן הדירתי, עליכם לסגור את החלון באמצעות הכנפיים ואז לסגור את הבריח הקיים, לסובב את הידית 90 מעלות ואת הדלת אחריו.

 

מיגון פרטי או ציבורי

מיגון מבנים יכול להיעשות בבניינים פרטיים ובדירות פרטיות ואף במבנים ציבוריים כמו מבנים צבאיים, משטרה, בתי חולים, בנקים ועוד. כמו כן, המיגון יכול להיעשות במכולות פרטיות ובכל מקום שנשקפת בו סכנת ירי, הדף, רסיסים, שברי זכוכיות ופרצות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קורס הייטק אונליין
לימודים

קורס הייטק אונליין

קורס הייטק אונליין, הוא דרך טובה לסטודנטים לשפר את כישוריהם, להגביר את הידע שלהם ולבנות את הקריירה שלהם. מכיוון שהן מוצעות דרך האינטרנט, קורס הייטק

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים