מיגון

מיגון

מיגון ממ"ד הוא כזה שכל מי שיש לו נכס בבעלות צריך שיהיה לו, בין אם מדובר על בית ובין אם על משרד או חלל עבודה. המיגון התקני בשנת 2021 כולל את השכבות שיכסו את כל סוגי הפגיעות ולכן חשוב להקפיד להזמין התקנה שמכלילה את כולן.

הגנה מפני התקפה ביולוגית, כימית ואטומית

מיגון מסוג זה מוטמע מתחת לרצפה באמצעות פתיחה שלה במטרה להגיע לשכבת החול או הסומסום שמתחתיה. הטמעת ההגנה הזו מאפשרת להפוך את החלק התחתון של החדר לבטוח וליצור חיץ ביניכם לבין ההתקנה הבלתי קונבנציונלית המשולבת בזמן אמת.

הגנה לדלת ולחלון מפני הפצצות

מיגון מסוג זה  – משמעותו החלפת הדלת והחלון בדלת וחלון תקניים של חדר בטחון. הדלת היא דלת פלדלת, רב בריח או שריונית חסם ללא מנעול, כשאת הצילינדר פותחת דסקית סיבובית להימלטות מהירה של אנשים לתוך מבנה זה. החלון הוא חלון ליבה כפולה, עם זוג לוחות פלדה קדמיים לסגירה במהלך ההפצצות.

הגנה לקירות מפני הפצצות ישירות

מיגון זה מבוסס על לוחות פלדה שנראים כמו לוחות הפלדה שבקדמת החלון. הם יחוברו לקיר שלכם על מנת ליצור שכבת פלדה עבה ועמידה לבלימת טילים ורקטות. כעת החדר שלכם אמנם ממוגן אבל הוא בלתי ניתן לצביעה ובנוסף הוא עשוי מחומר מוליך חשמל. איך מתקדמים מפה?

ציפוי הקירות בלבידי עץ מבודדים

לבידי העץ המבודדים יוצבו על גבי לוחות הפלדה. הם מצופים בסיבי זכוכית להגנה מירבית, וניתן לצבוע אותם בכל גוון שתבקשו, שכן מדובר בחומר ידידותי לצביעה, עץ. בנוסף, ניתן להתקין רצפת פרקט וכן ליישם את כל סוגי הצביעות והתקנות שקעי החשמל הנדרשות ברחבי החדר כדי להכין אותו לשימוש מרובה של מסתתרים מפני ההפצצות.

ניתן ליישם בבית, במשרד ואפילו בבניין

במידה ובבניין אין מקלט, רק חדר אופניים, ניתן לייעד אותו להיות אמצעי מיגון פתוח עבור כלל ציבור הדיירים שלא הספיקו להגיע לבתיהם. התהליך נעשה באופן דומה לתהליך בניית מיגון ביתי, רק שהפעם התשתית הזו זמינה ממש בבניין. בדרך זו יש מענה לכל מי שנמצא בכל מקום, החל מתוך ביתו ועד לסביבה החיצונית של בניין מגוריו.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועי מלחמת הכוכבים היקרים ביותר
עולם הצעצועים הוא עולם קסום ומופלא. אין ילד אשר לא אוהב להיכנס לחנות צעצועים ולחזות בכל הפלא שהיא...
קרא עוד »
אפר 10, 2019
4 דברים שחשוב לבדוק בקייטרינג חלבי במרכז
  מהרגע שהחלטנו להרים אירוע, גדול או קטן, יש כמה דברים חשובים אשר עלינו לדאוג להם. אם בעניין עיצוב...
קרא עוד »
דצמ 07, 2021
שיטת השערה – האם מתאים לכל אחת?
שיטת השערה היא טכניקה של ציור הגבות באמצעות מכשיר דק וחד מאוד. פעם זה נתפס כהליך קוסמטי יקר והיה זמין...
קרא עוד »
ספט 30, 2022