נוטריון לאנגלית – שירות לכולם

נוטריון לאנגלית

הרבה תושבים ישראליים, סטודנטים, פונים בדרישה למשרדי עורכי נוטריוניים בשל בקשתם ללימודים בחו"ל.

בעצם כל תהליך הרישום עבור אוניברסיטאות ומכללות או מוסדות לימודיים בחו"ל ובארץ דורשים הצגת מסמכים מתורגמים, ובדרך כלל מתורגמים לאנגלית. בעיקר כאשר מדובר בלימודים כמו באנגליה או ארה"ב. הסטודנטים פונים לגבי תרגום אל מתרגם מקצועי, אבל אין באמת צורך לפנות גם למתרגם מקצועי, עורכי הדין הנוטריוניים בנוסף לשירות המשפטי הנוטריוני מבצעים גם את התרגום. בעצם, עורך דין נוטריון לאנגלית המבצע גם את התרגום, גם את האימות, גם את הניסוח וגם את האישור וכך חוסר בעצם את בזבוז הזמן והמשאבים בחיפוש אחר איש מקצוע נוסף.

לרוב, שירות נוטריוני כולל בתוכו גם תרגום ולכן מומלץ לקיים את התרגומים דרך עורכי הדין הנוטריוניים המבצעים את כל ההליך וכך לחסוך גם כסף, וגם זמן.

השירות הזה הוא שירות הניתן על ידי עורכי דין נוטריוניים והינו זמין לכולם, לא חשוב היכן אתם גרים, מהי השפה הנדרשת או מהי המדינה הנדרש.

הצגת המסמכים הנדרשים בהליכים הבירוקרטיים הינה פעולה שיש לקיים אותה אך ורק אצל עורך דין שמתמחה בנושא נוטריון לאנגלית על מנת שתהיה האפשרות ליצור פעולה הפוכה למסמכים שתושב ישראלי מגיש למדינה בחו"ל.

נוטריון אתם זקוקים לזה

כאשר מדובר בהליך בירוקרטי, לא מדובר רק בלימודים, אלא כל הליך שבו זקוקים לשירותיו של עורך דין נוטריון לאנגלית  בו ישנה דרישה למסמכים בשפה האנגלית עבור הצגתם במוסדות ספציפיים. לפיכך כדאי לזכור שישנו צרוך לשכור עורכי דין המוסמכים גם לשמש כנוטריוניים על מנת לנסח, לאמת לתרגם ולאשר מסמכים מסוימים, ובכלל: כל איש מקצוע שאנחנו שוכרים, ולאו דווקא עורכי דין, כדאי שתמיד יהיו אלו אנשי מקצוע עליהם אתם מקבלים המלצות אמיתיות ומאנשים עליהם אתם סומכים.

חשוב לדעת: אותה חותמת שמוטבעת על המסמך לאחר האימות והתרגום, ומוטבעת ע"י עורכי הדין הנוטריוניים היא חותמת האפוסטיל השייכת למשרד החוץ ואף חלק מהמדינות אשר חתומות על אמנת האג יסתפקו בחותמת הזאת באימות הנוטריוני לאנגלית.

כך תזהו עורך דין נוטריוני

עורך דין יכול לשמש כנוטריון רק לאחר שעבר בהצלחה את המבחן הייעודי מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין, ורק אם יש לו וותק של מעל 10 שנים בתחום עריכת הדין. זה תנאי סף לקבלת הזכאות לגשת אל המבחן הייעודי. היה ועבר בהצלחה, זכאי עורך הדין לשמש כנוטריון ואף לאמת, לתרגם, לאשר ולנסח את אותם המסמכים הנדרשים ולהפכם לקבילים בבתי המשפט.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההבדלים בין מדפסות FDM למדפסות SLA
ישנם הבדלים רבים בין מדפסות FDM למדפסות SLA. לשניהם יש יתרונות ומגבלות משלהם. מדפסות FDM מדפיסות בדרך כלל...
קרא עוד »
נוב 02, 2022
שחזור רהיטים – תיקון ריהוט עתיק
ההערכות מדברות על כך כי הרהיטים שיש לכל אדם בבית שווים שנת עבודה שלמה שלו. אם תחשבו על כך בצורה...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
טיפים למציאת דירות למכירה
  גם לאחר שכבר יש את המימון הנדרש לשם כך, זה לא פשוט למצוא דירה למכירה. הסיבה אינה נעוצה אך ורק...
קרא עוד »
ספט 17, 2021