נוטריון לספרדית – למה אנחנו באמת צריכים אותו?

נוטריון לספרדית

בזמן האחרון יש עליה מאד משמעותית בדרישות להוצאת דרכון על ידי אזרחים ישראלים למדינות השייכות לאיחוד האירופי. המסמכים הללו מחויבים בחשיפה במדינות כמו ספרד או פורטוגל ועל כן ישנה סיבה עיקרית הנדרשת לאימות או תרגום לספרדית. אין ספק שזהו צעד חכם לשכור שירות של עורכי דין המתמחים בתחום נוטריון לספרדית אך כדאי לוודא שמדובר בעורכי דין שעברו את המבחנים המתאימים לכך מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין, עורכי דין המתאימים לכך הם אך ורק אלו בעלי הוותק המתאים של מעל 10 שנים בעיסוק בעריכת דין.

מיהם האנשים הזקוקים לנוטריון לספרדית?

המסמכים החייבים בתרגום משפת המקור לצורך אימות הם הסיבה העיקרית לקבלת שירות נוטריוני לספרדית. בארה"ב השפה שדורשים היא ספרדית היות וזאת השפה הנפוצה בהרבה מהמסמכים שנדרשים לאישור, אימות ותרגום.

לא מעט מהמצבים הקורים בין הנתבע לתובע בבתי המשפט נדרשים בהצגת מסמכים שרשומים בשפה הספרדית כדי שאפשר יהיה ליישם את הבקשה לשכירת שירותיהם של עורכי דין המתמחים בנושא נוטריון לספרדית ולהם היכולת לאשר מסמכים שמתאימים לכך ולגרום להם להיות מסמכים קבילים בבית המשפט בצורה שראויה להציג אותם לפי דרישות ספציפיות.

המסמכים שנדרשים להגשה גם במדינות בחוץ לארץ מחויבים אפילו על פי אמנת האג להצגת חותמת משרד החוץ הישראלי (האפוסטיל) ואותם מסמכים מחוייבים שירות נוטריון לספרדית שיכול להקל על התהליכים ולזרז.

שירותי נוטריון אתם באמת חייבים את זה

עורכי דין בעלי וותק של למעלה מ10 שנים הם עורכי הדין שיש להם את ההסמכה המתאימה לעסוק בתחום הנוטריוני וזאת אך ורק לאחר שסיימו בהצלחה מבחן מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים ועל כן הם מוסמכים לתרגם, לאמת ולאשר מסמכים ספציפיים הנדרשים לצורך הפיכתם למסמכים הקבילים בבית המשפט.

עורכי הדין המוסמכים להתנהל כעורכי דין נוטריון בתחום נוטריון לספרדית ובעלי היכולת לקיים הליכים בהם הטפסים חתומים על ידי עורכי דין נוטריוניים מחויבים כמובן לעבור את המבחן המתאים, אך כדאי לוודא שהם מומלצים ובעלי הוותק המתאים כמובן. רק לאחר שתוודאו הכל תדעו כי עורך דין נוטריון מוסג זה יוכל לקיים הליך בו הטפסים שעורכי דין נוטריוניים חתומים עליהם, לאחר צירוף הפרטים ומקשר אותם אל המסמכים המתורגמים הנדרשים הינו עורך דין שכדאי לשכור את שירותי ובמקרים הללו וכדאי לוודא שהוא אכן מומלץ ובעל הוותק והנסיון המתאימים.

כאשר מסתיים תהליך  זה, מתקיימת החתמת חותמת הנוטריון שאפשר לראות בה גם את שמו המלא של עורך הדין ואת מספר הרשיון שלו. העלות עבור שירותי נוטריון לספרדית או עבור שאר השפות הנדרשות מתואמת על ידי הלשכה וזאת הסיבה שהסכומים לא נפרדמים מתשלום אשר הלקוחות משלמים עבור תרגומים של מסמכים ספציפיים הנדרשים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חול לחתולים – איך לבחור חול לחתול שלכם?
חול לחתולים הוא מצרך חובה עבור כל חובב חתולים, אבל כיצד תדעו איזה לבחור? המשיכו לקרוא במאמר כדי...
קרא עוד »
נוב 14, 2021
איך להכין את הגג שלכם לקראת החורף
נכון החורף בישראל הוא לא בין הקשים בעולם, אין בישראל סופות שלגים או סופות טרופיות ואף לא הוריקנים או...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
3 סיבות להתקין בית חכם
רוצים לייעל את הדרך שבה אתם עושים שימוש במערכות החשמל בבית? אתם לא צריכים להמשיך להיות תלויים בשיטות...
קרא עוד »
יול 15, 2021