נוטריון לרוסית – בואו נדבר על זה

נוטריון לרוסית

העליה המשמעותית שהיתה בישראל בתחילת שנות ה90 היא אחת מהגדולות שידעה ישראל. העליה הגיעה מרוסיה וזוהי אכן העליה הגדולה ביותר במאה הנוכחית. העולים החדשים שהגיעו לארץ הם דוברי רוסית, אך הם הגיעו מכל רחבי ברית המועצות לשעבר וגם לא רק מרוסיה אלא ממדינות בהן רוסית היא אכן שפה מדוברת באופן פורמלי. לפיכך אותם עולים הנזקקו לשירותיהם של עורכי דין שמשמשים גם כעורכים דין מוסמכים בתחום של נוטריון לרוסית על מנת שיוכלו לאשר, לנסח, לאמת ולתרגם מסמכים מסוימים שנדרשים מהם להציג במוסדות בהם קיים הליך בירוקרטיה פורמלי העלו את רמת הביקוש לשירות זה.

עבור מי שטרם מעודכן בחוק, חשוב לזכור שעורכי דין נוטריוניים יכולים להתנהל כך ולקבל הסמכה פורמלית אך ורק אם עברו את המבחן הנכסף של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. הגישה למבחן זה מתקיימת רק אם לאותו עורך דין יש וותק של מעל עשר שנים בתחום המשפטים. אחרת לא יוכל לגשת לבצע את המבחן, ולקבל את ההסמכה הפורמלית להתנהל כעורך דין נוטריון במקרים אלו ואחרים.

אחת הבעיות הנפוצות היא שלא כולם מודעים למעשה לשירות החשוב הנוסף שכלול בתוך שירות נוטריון. כאשר אזרחים פונים למתרגם מקצועי, נפרד, חיצוני, שאינו קשור לעורך הדין הם בעצם מבזבזים לא רק עוד זמן, אלא גם עוד כסף ומוסיפים לעצמם עוד התרוצצויות כאשר התרגום יכול ואף רצוי שיתבצע על ידי עורך הדין שנשכר לצורך קיום ההליך הבירוקרטי.

אתם עורכי דין? כך תוכלו לקבל את ההסמכה להתנהל כעורכי דין נוטריוניים

אם הנכם בעלי וותק של מעל לעשר שנים בתחום המשפטים אתם זכאים להגיע אל המבחן מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. בהנחה ועברתם את המבחן בהצלחה, תוכל לקבל את ההסמכה הפורמלית ולתרגם, לאמת, לנסח ולאשר מסמכים מסוימים שנדרשים על מנת להפוך אותם לקבילים להצגה בבתי המשפט. כך לא רק תגוונו בתחומי העיסוק המשפטיים שלכם, אלא תרחיבו את מאגר הלקוחות, תייצרו עוד רווח למשרד (שלכם, או של המעסיקים שלכם) ותוכלו לשמש בצורה פורמלית כעורכי דין בנושא נוטריון לרוסית על פי הצורך כמובן.

עורך דין נוטריון – עוד רווח עבורכם

אותם המסמכים המסוימים הנדרשים מהאזרחים להציג בבית המשפט בזמן הליכים בירוקרטיים חייבים לעבור תרגום, אימות, ניסוח ואישור על מנת להיות קבילים. התהליך הזה מתאים להתנהלות אך ורק מול עורכי דין נוטריון לרוסית על מנת שיטופלו באופן הכי מקצועי שיש. עורכי הדין שלא עוברים את מבחן ההסמכה לא יכולים להתנהל כעורכי דין נוטריוניים. למעשה, עורך הדין שהופך לעורך דין נוטריון הוא בעל יתרון רב לא רק עבור לקוחותיו, אלא גם מבחינת גיוון הנושאים בעיסוק המשפטי בין אם הוא עובד כעורך דין במשרד, ובין אם הוא עצמאי.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגשי אירוח
מגשי אירוח חלביים הם חלק מהותי מתעשיית האירוח. הם משמשים בדרך כלל עבור מזנונים ואירועי קייטרינג...
קרא עוד »
ספט 13, 2022
תביעות סיעוד
יש לכם פוליסת ביטוח בריאות? תאונות אישיות? בין אם עשיתם את הפוליסה דרך סוכן ביטוח או שהטרחתם את עצמכם...
קרא עוד »
ספט 01, 2021
ביטוח רכב שאפשר לעשות בקלות
כל מי שיש לו רכב יודע היטב שעליו לבטח אותו. לנסוע על רכב ללא ביטוח זו לא רק עבירה על החוק, אלא זו גם סכנה...
קרא עוד »
פבר 02, 2022