פינוי שוכר מדירה – אפשר במהירות ובלי בעיות

פינוי שוכר מדירה

אתם בעלי דירה והשוכרים בדירה השתלטו עליה או לא משלמים לכם את דמי השכירות? אל תתייאשו, יש פתרון קל ומהיר!

באפשרותכם לקבל את שירותיו של עורך דין המסייע בעניין פינוי שוכר מדירה כבר מנושא גביית החוב שמצטבר ועד למועד פינוי המושכר עצמו.

לא מעט בעלי דירות הנתקלים במצב שבו הדיירים המתגוררים בנכס מסרבים לפנותו בתום החוזה וגם לשלם את השכירות החודשית, נכנסים לתקופות קשות שבהן הם לא רק צוברים חובות, אלא גם לטפל בנזקים שקרו בעל כורחם בגלל הדיירים הסרבנים. בנוסף, יש לא מעט בעלי דירות בגיל מבוגר וערירים ללא משפחה המסייעת להם ולכן הם גם נכנסים למצב בו הם מרגישים מאוימים על ידי דיירים שמשתלטים על הדירה.

הדרך לביצוע פינוי שוכר מדירה הינה תהליך ייחודי שמביא לתיקון תקנות סדר הדין האזרחי וכך הופך לתהליך קל וקצר ממייגע ומייאש. התיקון הזה מאפשר קבלת פסק דין לפינוי בתוך כדחשיים במקום כשנה, יש מקרים שגם תוך חודש.

כאשר מגישים את התביעה עבור פינוי הנכס, על מגיש כתב התביעה לצור פירוט של הטענות של התובע, לדאוג לכך שיצורפו המסמכים המתאימים, התצהירים, ולבצע פעולות לצורך ביסוס התביעה. כל זאת כדי שהתביעה תהיה אפקטיבית ומהירה לביצוע פינוי שוכר מדירה ומומלץ לעשות את תהליך זה יחד עם עורך הדין אותו שכרתם למטרה זאת.

אם כבר התקבלה החלטה לשכור משרד עורך דין למטרת הפינוי עליכם לוודא שמדובר בעורך דין מומלץ, בעל נסיון וותק בתחום לצורך קבלת התוצאות הכי אפקטיביות וללא סיום התהליך עם עוגמת נפש וחובות.

חשוב לבצע את ההליך המדובר בצורה חכמה כדי שהתוצאות והמצב העגום בו אתם נמצאים יסתיים בצורה שבה תצאו ממנו במינימום נזק, ללא חובות כספיים, עגמת נפש, נזקים ולמעשה תתחילו לאחרי סיום התביעה תקופה טובה וחדשה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סוגי זפת לגגות

סוגי זפת לגגות

כאשר בונים מבנה חדש או תוספת למבנה קיים, יש לזפת את הגג מבחוץ על מנת לאטום את המבנה מפני מי גשמים שעלולים לחדור בימות החורף

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים