תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

יש לכם פוליסת ביטוח בריאות? תאונות אישיות? בין אם עשיתם את הפוליסה דרך סוכן ביטוח או שהטרחתם את עצמכם לשוחח עם עובדי חברות הביטוח עצמן, ולסגור את מסמכיה מולם, הפער בין הכתוב לבין המציאוּת גדול מאד. בדומה לרכישת מוצר עם תעודת אחריות, כשאתם מגלים שרוב המקרים הרלוונטיים לא מקבלים הגנה במסמך שקיבלתם, כך בדיוק קורה בתביעות סיעוד. אנחנו כבר לא מדברים על מקרים בו נפלתם מהאופנוע, משום שחברות הביטוח מראש מחתימות שהמקרים לא כוללים אופנוע. על זה לא יבוסס בכלל דיון. אנו מכוונים בדברינו גם למקרים קלים של פגיעה בגפיים, באצבעות, קשיי הליכה, פצעים שמשביתים את התנועה, ועוד. במרבית המקרים, על פי מחקרים שנעשו, חברות הביטוח יטענו, בצידוקים משפטיים כאלו ואחרים, שמבחינה משפטית המכה שחטפתם לא כלולה בפוליסה. במקרים נדירים בהם המבוטח יתעקש ויצליח להוכיח שישנו איזשהו גרגר אחריות, זה יתבטא בפיצוי של כמה מאות שקלים, לא סכום שיוכל באמת לעזור לו להשתקם. אז מה אתם צריכים לעשות בכדי להימנע מהנזק? לבטל את פוליסות הביטוח? לא. לקחת עורך דין פרטי שייצג אתכם מול אומרי ה- "לא"? בהחלט כן.

עורך דין תביעות סיעוד – ומקרה המבחן שלכם יילקח ברצינות הנדרשת

כשאתם פונים למשרד עורכי דין המתמחה בתביעות סיעוד, אתם לא מקבלים רק את מה ש- "ליטרלי" מגיע לכם, אלא את מה שגם באמת יעזור לכם להשתקם מהמכה שקיבלתם. שתבינו במה דברים אמוּרים. מכות שמונעות מהאדם לעבוד אינן רק טעות פיזית שנעשתה וכתוצאה מכך נגרמה חבלה. זה יכול להיות כשל נוירולוגי שקשה מאד להוכיח בלי עורך דין תביעת סיעוד: דיסטוניה פוקלית, פרקינסון וכד'. כמובן שגם לפציעות ומכות שניתן לראות בעין יינתן מענה משפטי הולם.

הפערים בין מבוטחים שנפצעו קשה ללא הגנה משפטית לבין מבוטחים עם סיוע שכזה – ניכרים

בפועל, ישנם מבוטחים שנאלצו להגיש תביעות סיעוד על פציעות בדרג בינוני שקיבלו את המענה המלא לשיקום וישנם מבוטחים שנפצעו בדרג הכי קשה והכי משבית שיכול להיות ובשל היעדר הגנה משפטית הכוללת הגשת תביעות סיעוד, לא זכו למענה הביטוחי ההולם. לצערנו, אנו עדים ליותר ויותר מקרים בהם אנשים מוציאים מעל ל- 25% מההון העצמי שלהם על ביטוחים באמתלה ש- "ככה אני בטוח אסתדר אם אגיע חלילה למצב קשה" ובפועל לא קורה כלום. אנשים מגיעים לכשלים תפקודיים, נוירולוגיים, פיזיים, שברים, נקעים ודם, וללא עורך דין תביעות סיעוד הם פשוט לא משתקמים. במציאות של ימינו אלה ששילמו יותר על הפוליסה כן יקבלו מענה מסוים אבל חלקי מאד, בשונה מאנשים ששילמו תעריף רגיל ולא קיבלו דבר.

הפתרון: עורך דין תביעות סיעוד

במשרד עורכי דין תביעות סיעוד ייקחו את מקרה המבחן שלכם ברצינות הראויה וינסחו חוות דעת משפטית על בסיס ראייתי. חוות דעת זו תוגש לחברת הביטוח שלכם ואם יש לכם סוכן שמטפל בכם מול החברה, אז גם אל משרדו. אנו נציע, בהתייעצות אתכם, דרכי פתרון לבעיה, ונשיג עבורכם מימון מלא ליישומו מהפוליסה שלכם, תוך גרימת נזק מינימלי של עליית פרמיה עתידית.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התעמרות מעסיק – איך תזהו אם זה גם המקרה אצלכם?
התנהגות בלתי הולמת של מעסיק הוא מונח המשמש לתיאור כל התנהגות בלתי חוקית או לא אתית המתבצעת על ידי...
קרא עוד »
מאי 16, 2023
לימודי אנגלית לכל הגילאים
אתם לא צריכים להתחיל להשקיע בלימודי האנגלית לילדים שלכם רק כשהם מתבגרים. יתר על כן, אם האנגלית שלכם...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
עם טיפול נכון, גם אתה תוכל לחזור לשחק כדורגל – על קרע במיניסקוס
קרע במיניסקוס נחשב לפציעת ספורט ידועה, למרות שהוא עלול להיקרע גם מחוץ למגרש הספורט. אם חשבת שבגלל קרע...
קרא עוד »
פבר 09, 2021