5 טיפים לשמירה על תכשיטי זהב

אם יש לכם תכשיטי זהב כמו צמידים לגבר או טבעות לנשים אתם בוודאי יודעים שעליכם לשמור על התכשיטים שלכם בצורה הטובה ביותר. על מנת שתכשיטי זהב לא יינזקו וישמרו על המראה הטוב שלהם למשך זמן רב, חשוב מאוד לדעת כיצד לנקות אותם, כיצד לשמור עליהם ועוד. במאמר הבא תקבלו את כל הטיפים הרלוונטים לשמירה על תכשיטי זהב שלכם.

טיפים לשמירה על תכשיטי הזהב שלכם

  1. חלק מתוכנית טיפול ותחזוקה של תכשיטי זהב מלאים היא מניעה. בוודאי לא תרצו לחשוף את תכשיטי הזהב שלכם לכל דבר שיכול לפגוע ביופי או העמידות שלו ועל כן, חשוב מאוד שתסירו את כל תכשיטי הזהב שלכם לפני כניסה למקלחת או לשחייה מכיוון שחשיפה עודפת של לחות יכולה להפחית לצמיתות את הברק של התכשיט.
  2. לא כדאי לענוד את תכשיטי הזהב שלכם עד שלא סיימתם להתארגן ליציאה. מגע של התכשיטים שלכם עם תרסיסים או קרמים שונים יכול להרוס אותם.
  3. לא כדאי כמובן לנקות עם התכשיטים או להסתובב איתם במקום שבו יש כימיקלים שונים שיכולים לשחוק את התכשיט
  4. אם אתם מתאמנים או עוסקים בספורט כדאי שלא לענוד את התכשיטים וזאת בכדי למנוע מהזעה לפגוע בהם.
  5. לא כדאי לצאת עם התכשיטים לרוץ או לבצע איתם פעילות אחרת שיכולה לגרום להם להישרט בקלות. כמובן שחשוב מאוד לנקות אותם בצורה נכונה מדי פעם בפעם ומדי פרק זמן ארוך יותר גם לנקות אותם באופן מקצועי.

בכדי שתכשיטי הזהב שלכם ישמרו בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד שתפעלו בהתאם לכל הטיפים המדוברים. כמובן שחשוב מאוד כאמור לנקות אותם מדי פעם באופן מקצועי גם אם הדבר כרוך בתשלום שכן, מדובר ללא ספק בדרך שיכולה לסייע לכם לשמור על המראה הטוב של התכשיטים שלכם.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים