השכרת ריהוט אלטרנטיבי

השכרת ריהוט אלטרנטיבי

חשבתם שהתחום האירוח והאירועים ראיתם הכל? טרם הבנתם מהו אירוח ברמה

בכל אירוע הכל מתחיל ונגמר במקומות שבהם מושיבים את האורחים ואיך הם מעוצבים. האם הם נוחים? האם הם אסתטיים בלבד? האם יש בהם משהו מיוחד שלוכד את העין ומקנה להם תחושה של בית או של מקום קסום שעיצבו במחשבה מיוחדת עליהם? לכל זה מתכוונים כאשר מדברים על ריהוט אלטרנטיבי, והשכרת ריהוט כזה חייבת להיעשות על ידי מומחים בלבד.

מי שיודע בדיוק כיצד מתנהלים אירועים נינוחים ולא רשמיים לגמרי בישראל ומה חשוב למארחים, יודע שהשילוב האידיאלי שבין אירוח נוח לאפקט הוואוו עוצר הנשימה הוא שאלה של מינון, של בחירת פריטים נכונים, של הבנת האווירה והדינמיקה שאתם מחפשים ולכן כל החוויה מעוצבת מראש בצורה כזאת.

פונקציונליות פוגשת אסתטיקה

השכרת ריהוט אלטרנטיבי מקיפה את הכל, משולחנות וכיסאות ועד ספסלים ומרבצי זולה מעוצבים בנון שלנטיות. יש בכל זה מחשבה מכוונת לגרום לאורחים שלכם להרגיש הכי נוח בעולם, אבל מבלי לתת מראה שלומפרי וחאפרי, כאילו הגיעו לחצר של מישהו שהניח בה אוסף אקלקטי של פריטים. לשם כך נחוצה התמקצעות של חברה כמו שלנו, שאוספת כבר שנים את הפריטים הנכונים שעונים גם על הדרישה לנוחות וגם על הציפייה ליופי ולאסתטיקה. זה לא חייב להתנגש אחד בשני כשזה משלים ומשתלב נכון.

חשיבות הריהוט הנכון

חשבו על האורחים שמגיעים לאירוע ולא צריכים לשבת על מחצלות על האדמה הלא נוחה משום שרציתם אמנם אווירה נינוחה ולא רשמית אבל דאגתם להם ושכרתם פינות זולה יפות ונעימות, ספסלים נמוכים ונוחים וכריות רכות. או שפשוט שכרתם כורסאות שאפשר להניח בכל מקום, אפילו עם שולחנות והדומים, ופינות ישיבה מעוצבות שמוסיפות לאווירה. זהו בדיוק ההבדל שבין אירוע שמקדישים בו מחשבה לאורחים, לבין אירוע שלא מתכונן נכון.

להתייעץ ולהזמין

חברת דה בסט עוסקת כבר שנים בתכנון ובייעוץ לעיצוב מתחמים שמיועדים לקהל רב, אם אלה כנסים ואירועים עסקיים ואם אלה אירועים פרטיים. לכולם יש את הדרישות והצרכים שלהם ולכולם דה בסט נותנת מענה מצוין בהשכרת ריהוט אלטרנטיבי שעושה את האווירה למיוחדת יותר.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות בזכויות יוצרים
כתבתם ספר או שיר, יצרתם סרט, פסלתם פסל, צילמתם תמונה מיוחדת או ציירתם ציור מיוחד וייחודי, משהו שהוא...
קרא עוד »
אפר 29, 2021
מהו ארון רחף?
ארון רחף, כשמו כן הוא, ארון שנדמה שהוא מרחף כמה סנטימטרים באוויר. ארונות מסוג זה מעוצבים כך שלא רואים...
קרא עוד »
מאי 08, 2020
אנרגיה בגוף כך תנתבו אותה נכון
אנרגיה היא דבר חיוני מאוד בגוף האדם. על מנת לחיות חיים טובים ובריאים, יש צורך להעניק לגוף את האנרגיה...
קרא עוד »
נוב 12, 2019