סידורים לסופש ראשון בטירונות

סידורים לסופש ראשון בטירונות

כפי שתאריך הגיוס הוא מועד ראוי לציון, כך גם החופשה הראשונה. את סוף השבוע הראשון בטירונות כדאי לנצל לא רק למנוחה או לשתף בחוויות שלכם. בנוסף, כדאי לנצל את הזמן לסידורים שיקלו עליכם את המשך הטירונות. 

  1. לתקן את המדים לגודל נורמלי 

הצבא רחוק מלהיות תוכנית כבקשתך. אפשר לבקש כל מיני דברים אבל לא תמיד מקבלים את מה שרוצים. אחד הדברים המתסכלים ביותר זה לקבל זוגות מדים שממש לא מתאימים למידות הגוף וגם רחוקים מלהחמיא לו. על כן, גבוה ברשימת הסידורים רשמו לעצמכם (ולעצמכן) – תיקון בגדים אצל מיסטר קוויק זה חובה. את המדים אפשר למסור לתופרת מקצועית על מנת להקנות להם צורה יותר אנושית, שמתאימה למידות הגוף. 

  1. השלמות ציוד להמשך הטירונות 

מלבד תיקון בגדים, סוף השבוע הראשון בטירונות הוא הזמן המתאים להשלמת של ציוד להמשך הדרך. וודאו שאתם חוזרים לבסיס כשיש לכם מספיק גרביים, תחתונים, לבוש ספורט נוח. אל תוותרו על כפכפים אם אתם לא רוצים להסתכן בפטרת הציפורניים, וכדאי גם להביא אתכם נעליים נוחות וישנות – גם כאלו שעברו תיקון נעליים לא מזמן ואין לכם חשש שיהרסו בצבא. אם אתם אוהבים סבון איכותי ושמפו, הביאו את הסוג המועדף. כמו כן, אל תשכחו שק כביסה. 

  1. משחה לשפשפת ושעון עמיד 

בטירונות בעיה נפוצה היא שלפוחיות ושפשפות. בין הסידורים שכדאי לזכור – הצטיידות במשחה נגד שפשפות והצטיידות בטלק. ובעניין אחר, כדאי לוודא שהשעון שלכם עמיד לזעזועים. אם לא, כדאי לקנות שעון שלא ייהרס לכם במהלך הטירונות. 

  1. צו'פרים טעימים 

מהחופשה כדאי לחזור לטירונות עם מלאי של צ'ופרים טעימים. הכי כיף לנשנש עם כולם במעט הזמן הפנוי שמקבלים מהמפקדים. 

  1. מגן מסך לטלפון ומטען נוסף 

אם הסמרטפון שלכם יקר לכם, וודאו שיש לכם מגן מסך איכותי. בנוסף, כדאי להצטייד במטען נוסף שלא תיגמר לכם הסוללה באמצע הטירונות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מרגשים חברה טובה עם ברכה מקורית ליום ההולדת?
ככל שהטכנולוגיה לוקחת חלק משמעותי יותר בחיים שלנו, וככל התקשורת עם הסביבה הופכת להיות יותר ויותר...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
הוצאות ספרים – טיפים לבחירת חברת הוצאת ספרים
יש לכם ספר מעולה? זו התקדמות אבל לא מספיק. כיום, בלי חברה מוכרת להוצאת ספרים, אולי רק בני משפחה יקראו את...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
סוגי הלוגואים שיהפכו את הלוגו שלכם למותג מוביל
לוגו טוב הוא כלי חשוב ורב עוצמה עבור העסק שלך. לוגו טוב ויוקרתי יכול לעזור לך מאוד להתבלט מעל המתחרים,...
קרא עוד »
יול 08, 2022