סידורים לסופש ראשון בטירונות

סידורים לסופש ראשון בטירונות

כפי שתאריך הגיוס הוא מועד ראוי לציון, כך גם החופשה הראשונה. את סוף השבוע הראשון בטירונות כדאי לנצל לא רק למנוחה או לשתף בחוויות שלכם. בנוסף, כדאי לנצל את הזמן לסידורים שיקלו עליכם את המשך הטירונות. 

  1. לתקן את המדים לגודל נורמלי 

הצבא רחוק מלהיות תוכנית כבקשתך. אפשר לבקש כל מיני דברים אבל לא תמיד מקבלים את מה שרוצים. אחד הדברים המתסכלים ביותר זה לקבל זוגות מדים שממש לא מתאימים למידות הגוף וגם רחוקים מלהחמיא לו. על כן, גבוה ברשימת הסידורים רשמו לעצמכם (ולעצמכן) – תיקון בגדים אצל מיסטר קוויק זה חובה. את המדים אפשר למסור לתופרת מקצועית על מנת להקנות להם צורה יותר אנושית, שמתאימה למידות הגוף. 

  1. השלמות ציוד להמשך הטירונות 

מלבד תיקון בגדים, סוף השבוע הראשון בטירונות הוא הזמן המתאים להשלמת של ציוד להמשך הדרך. וודאו שאתם חוזרים לבסיס כשיש לכם מספיק גרביים, תחתונים, לבוש ספורט נוח. אל תוותרו על כפכפים אם אתם לא רוצים להסתכן בפטרת הציפורניים, וכדאי גם להביא אתכם נעליים נוחות וישנות – גם כאלו שעברו תיקון נעליים לא מזמן ואין לכם חשש שיהרסו בצבא. אם אתם אוהבים סבון איכותי ושמפו, הביאו את הסוג המועדף. כמו כן, אל תשכחו שק כביסה. 

  1. משחה לשפשפת ושעון עמיד 

בטירונות בעיה נפוצה היא שלפוחיות ושפשפות. בין הסידורים שכדאי לזכור – הצטיידות במשחה נגד שפשפות והצטיידות בטלק. ובעניין אחר, כדאי לוודא שהשעון שלכם עמיד לזעזועים. אם לא, כדאי לקנות שעון שלא ייהרס לכם במהלך הטירונות. 

  1. צו'פרים טעימים 

מהחופשה כדאי לחזור לטירונות עם מלאי של צ'ופרים טעימים. הכי כיף לנשנש עם כולם במעט הזמן הפנוי שמקבלים מהמפקדים. 

  1. מגן מסך לטלפון ומטען נוסף 

אם הסמרטפון שלכם יקר לכם, וודאו שיש לכם מגן מסך איכותי. בנוסף, כדאי להצטייד במטען נוסף שלא תיגמר לכם הסוללה באמצע הטירונות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתמודדים עם נחירות?
נחירות הן תופעה שמתייחסים אליה בהומור בפולקלור אבל היא מעידה על בעיה בריאותית שהולכת ומחמירה אם לא...
קרא עוד »
פבר 26, 2021
קורס רישום בעיפרון
רישום הוא סוג של ציור מהיר שנעשה עם עיפרון כדי לתפוס את המהות הכללית של רעיון הציור. בדרך כלל הרישום...
קרא עוד »
ינו 26, 2023
עולם שמאות המקרקעין – מדוע משתלם להירשם ללימודים בתחום
אחד מתחומי הלימודים המשמעותיים והחשובים ביותר שקיימים בתחום האקדמי, הם לימודי שמאות מקרקעין. זה תחום...
קרא עוד »
אפר 28, 2021