בסיס למיטה וחצי – למה חשוב לשים לב?

בסיס למיטה וחצי - למה חשוב לשים לב?

ישנם יותר ויותר הורים שקונים מיטות בגודל מיטה וחצי לעומת מיטה רגילה לילדיהם הצעירים, כיוון שהם הבינו את היתרונות שיש להם על מיטה רגילה. אם חדר השינה שלך יכול להרשות לעצמו את הגודל הזה, מדוע שלא תתן לילדך את מותרות המרחב שמתקבלים עם מיטה וחצי מאתר https://www.tomitot.co.il/?

רק שדרוג של עשרים ס"מ ממיטה רגילה למיטה וחצי עושה הרבה מאוד הבדל מבחינה ויזואלית. האם אתה יכול לדמיין את ההבדל המרחבי פיזית אם היית באמת על המיטה? המרחב הנוסף הזה אכן משנה הבדל מבחינת הנוחות לא רק לילדכם, אלא לשניכם, במיוחד בימים בהם אתם צריכים "לישון" עם ילדכם כדי להקל על פרקי "אמא חלמתי חלום רע" שלהם או כשאתה קוראים סיפור לפני השינה / שרים שיר ערש. אתה גם תעריך את המרחב הגדול יותר כאשר תצטרך לחלוק אותו עם החברים ה"פרוותיים", בין אם זה בובות של בעלי חיים או כאלה אמיתיים.

סיבה טובה נוספת להתחיל עם מיטת יחיד גדולה יותר היא מכיוון שילדכם ימשיך לגדול ולמלא את המיטה. וזה עוד יותר נכון לגבי הבנים שגדלים לגברים חסונים … ואנחנו יודעים כמה מהר הם גדלים בימי גיל ההתבגרות שלהם. התחלה מראש ממיטה גדולה יותר חוסך לך את הטרחה של לזרוק את הישנה ולהביא מיטה חדשה. מה שכן, זה חוסך לך קצת זמן ובטח שכסף.

כמה עצות פרקטיות

מאז שילדיך בני 4 או 5, ועד שנות העשרה שלהן, יש 12-14 שנים טובות. בכדי לוודא שאתה מקבל בסיס למיטה וחצי באיכות טובה שיכולה להחזיק כל כך הרבה זמן

  • על מסגרת המיטה להיות עשויה עץ מלא וגם על המבנה התומך להיות יציב.
  • זה יבטיח שמסגרת המיטה לא תתעייף לאחר שנים של שימוש.
  • העיצוב והצבע צריכים להיות קלאסיים כדי להיות רלוונטיים לשנים רבות.
  • מצא חברה בעלת מוניטין המתמחה בריהוט לילדים המסוגלת לתת ייעוץ הולם.
  • מיטות שעוברות בדיקות בטיחות מעניקות הבטחה טובה יותר לאורך חיים ארוך יותר. שאל את הספק שלך אם המיטות שלהן עומדות בתקן מבחן.
בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת אסלה
אסלה היא דבר שהיא הכרח בכל בית ושירותים תקינים הם דבר שחייב שיהיה נגיש לכל אדם, לכן חשוב תמיד שהאסלה...
קרא עוד »
יול 24, 2022
טיפול שורש בירושלים – פרטי או דרך קופת החולים?
מהפכת טיפולי השיניים שנמצאת איתנו כבר שנים הביאה לכולם את הבשורה של טיפולי שיניים לכל דורש. האם אכן...
קרא עוד »
ינו 17, 2022
3 דברים שלא ידעתם על האכלה טבעית לכלבים
לאחרונה יצא לכם לשמוע על עוד ועוד אנשים שנותנים אוכל טבעי לכלב שלהם? אתם תוהים האם זה משהו שכדאי גם...
קרא עוד »
אפר 10, 2022