תנו לחיות לחיות מעולה – טיפול בחיות בפרחי באך

טיפול בחיות בפרחי באך

הכלב שלכם עבר התעללות בעבר? עוברים לבית חדש ואתם פוחדים שהחתול שלכם יפחד או יתקשה להתרגל? יש פתרון פשוט ויעיל – טיפול בחיות בפרחי באך; טיפול אשר הוכיח את עצמו לא רק עבורנו, בני אדם, אלא גם עבור החיות שאנו מגדלים.

 

כל מי שמגדל כלב או חתול בבית ודאי יודע עד כמה בעל חיים הופך תוך רגעים להיות חלק בלתי נפרד מהבית. מדובר בקשר מיוחד במינו, ולכן, כשמשהו קורה להם, אנחנו מרגישים את זה ממש כאילו משהו קרה לילד שלנו.

 

מדוע בעלי חיים זקוקים לטיפול בפרחי באך?

ממש כפי שאנחנו בני האדם חווים רגשות ומצבים כמו פחד, קנאה, שמחה, עצבות ואפילו חרדה, כך גם בעלי החיים. טיפול בחיות באמצעות פרחי באך הוא טיפול טבעי אשר נועד לתת מענה ייחודי וממוקד לחיות הסובלות ממגוון מצבים. למעשה, קיימות 38 תמציות של פרחים שהשילוב הייחודי ביניהם מאפשר לבעל החיים להתמודד עם מצבים ושינויים שונים כגון מעבר לבית חד או מדינה חדשה, שיקום מהתעללות, פחדים מרעשים כמו זיקוקים, ברקים ורעמים, או אזעקות, בעיות התנהגות כמו אגרסיות או תוקפנות, חרדת נטישה ועוד.

 

איך זה נעשה בפועל?

מכיוון וחיית המחמד לא יכולה לדבר בעצמה, הבעלים הוא זה שיציג בפני המטפל את המידע הנחוץ במטרה לקבוע תכנית טיפול ייעודית. כך המטפל לומד על אופיו של בעל החיים, על הרקע שלו, על אורח החיים הוא מקיים, על המצב הבריאותי והפיזי שלו, על שפת הגוף שלו וכדומה.

 

יתרונות הטיפול בחיות בפרחי באך

טיפול שהוא מאה אחוז טבעי

מותאם באופן אישי לחיית המחמד ולמצב אתו היא מתמודדת

ללא תופעות לוואי

השפעה מיידית

קל לשימוש

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

טיולון - מה נחשב טוב?

טיולון – מה נחשב טוב?

כאשר התינוק שלכם הופך לפעוט, ומשם גדל להיות לילד קטן וחיוני, אתם רוצים לטייל עמו בצורה הנוחה ביותר, אשר תתאים גם עבורכם וגם עבור הפעוט.

קרא עוד »
שירות סיעוד למבוגרים

שירות סיעוד למבוגרים

מבוגרים עוברים שינויים מרחיקי לכת בשנים המתקדמות שלהם. הגוף נחלש והכוחות לגמרי לא מה שהיו בעבר. לא פעם הם מתמודדים עם מחלות כרוניות או תופעות

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים