מיטות ילדים – מה הכי פרקטי?

אמנם חדרי הילדים המוצגים במגזינים רבים ובאולמות תצוגה מצליחים לשבות אותנו בעיצוב היפהפה שלהם, אך הדברים החשובים ביותר בעת בחירת מיטות ילדים באים לידי ביטוי בנוחות ושימושיות של אותן מיטות לאורך זמן. באם אותן המיטות שנבחרו אינן משרתות את המטרה שלשמן הן נקנו, קרוב לוודאי שהעיצוב יישכח מהר מאוד. במאמר זה נרחיב אודות בחירה פרקטית של מיטות לילדים.  

המקום הראשון – פרקטיות

חשיבה פרקטית בעת בחירת מיטות ילדים היא ההחלטה לבחור מיטה שתשרת את הילד באופן הטוב ביותר לאורך שנים ורק לאחר מכן לבחור מתוך אותן מיטות שעומדות בכל הקריטריונים החשובים מיטה שמעוצבת בטוב טעם ומותאמת לסגנון העיצוב של חדר הילדים.

מספר דברים חשובים אותם יש  לקחת בחשבון הם שהילדים גדלים במהרה ולכן המיטה צריכים להתאים לאורך המשתנה של הילד. בנוסף, פעמים רבות החדר שבתחילה היה מיועד לילד אחד הופך להיות חדר לשני ילדים ובמקרים מסוימים גם ליותר. נקודה חשובה נוספת אותה יש לקחת בחשבון היא אירוח של ילדים נוספים. בגיל מסוים נהוג שילד ישן אצל ילד אחר ולכן כדאי גם לשקול מיטה מודולרית אשר נפתחת לשתיים. 

רכישת מיטות ילדים – תהליך רכישה חכם

  • תקציב – החליטו על התקציב המיועד לרכישת מיטות ילדים. פעמים רבות ישתלם לקנות מספר פריטים או חדר ילדים, דבר אשר ישפיע לטובה על סך המחיר. 
  • העדפות – בעת בחירת מיטות ילדים קחו בחשבון את אורך ורוחב מיטה, ואפשרות של מיטת אורח.
  • פרמטרים פרקטיים חשובים נוספים – ניצול חכם של חלל החדר והתאמה למידות החדר, נוחות המיטה (מזרון איכותי, המלצות וניסיון של הילד לשכב על המיטה), איכות המיטה (חומרי גלם משובחים אשר מחזיקים מעמד לאורך זמן), מודולריות, מיטה המספקת גם פתרונות אחסון. בטיחות המיטה וכן ההיבט האסתטי של המיטה. בחירת צבעים סולידיים ניטרליים יאפשרו לכם מיטות ילדים שיתאימו גם לחדר ילדים שעיצובו ישתנה בהתאם לגיל הילד. לאחר סימון וי על כל אותם פרמטרים תוכלו לבחור מיטת ילדים בעיצוב המתאים לכם.

לבסוף, בחירת מיטה מיבואן אמין ורכישת המיטה תוך שאתם מוודאים שיש עליה אחריות. בהצלחה!

מחפשים רהיטים לחדר ילדים? הקליקו על הלינק!

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו תמונות מתאימות למטבח?
תמונות הן אחד המרכיבים החשובים ביותר בבית. הם יכולים לשמש כקישוט, כמקור השראה ואפילו כדי להפוך את...
קרא עוד »
יול 07, 2022
קורס אוטוקאד לחיים קלים יותר
מי לא היה רוצה שהעבודה שלו תהיה הרבה יותר קלה? מי לא היה רוצה להפוך את התחום שלו פשוט יותר? התפקיד של...
קרא עוד »
אפר 22, 2022
אלו כתמי גוף ניתן להסיר?
כתמים מעיבים על החיים שלנו. במיוחד אם הם מופיעים על הגוף ופוגעים במראה החלק והצעיר אותו אנחנו כל כך...
קרא עוד »
אוק 30, 2019