התמודדות עם מחלות אנדוקריניות

הגוף שלנו עלול לאבד את האיזון ההורמונלי שלו במהלך החיים, אם בגיל ההתבגרות, אם בזמן הריון, בגיל המעבר או גם בתקופות עם שינויים קיצוניים אחרים. שלל מחלות אנדוקריניות עלולות להתפתח בעקבות הפרת האיזון. אך בשנים האחרונות המודעות ליכולות הריפוי המופלאות של הרפואה הסינית גדלה ואיתה גם הרבה מאוד סיפורי הצלחה מרגשים.

מהי מחלה אנדוקרינית?

המערכת האנדוקרינית, היא מערכת בגופנו והיא אחראית לתפקודים הורמונליים בגוף וגם מייצרת שלושים הורמונים שונים אשר כל אחד מהם אחראי על עבודה אחרת. זוהי מערכת השולטת בגדילה הפיזית שלנו, במצב הרוח שלנו, בייצור ההורמונים, בתפקוד הרפרודוקטיביות, בביצועים הנפשיים שלנו וגן גם במערכת החיסון. 

ההורמונים הללו פועלים כשליחים בגופנו, הם אחראים על ויסות מחזורי השינה שלנו, על הרבייה, על הבריאות הרגשית, הריכוז, טמפרטורת הגוף, מערכת החיסון ועוד הרבה תפקודים חשובים ביותר למהלך חיים תקינים ובריאים. כשאחת ממערכות הגוף יוצאת מאיזון הורמונלי, זה עלול לפגוע ולהשפיע לרעה על כל שאר המערכות. נשים שחוו חוסר איזון הורמונלי בזמן הריון או גיל המעבר יוכלו להעיד.

דיקור סיני כטיפול

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים לנתונים מדאיגים של עלייה במחלות האנדוקריניות, כאשר הנפוצות ביותר הן סוכרת, תסמונת מטבולית ואוסטיאופורוזיס. כ-16 מילון אמריקאים מאובחנים עם סוכרת. 

הדיקור הסיני והרפואה המזרחית תפקידם לחפש את שורש הגורם לחוסר האיזון של החולה. דיקור סיני ביכולתו להחזיר את האיזון ההורמונלי על ידי טיפול בבלוטות אנדוקריניות. כך גם ניתן לווסת את רמת האנרגיה, לטפל בבעיות שינה ומחזור וכן להעלים את הרגשות השלילים המתלווים לכל זה. 

בעזרת טיפול נכון באמצעות הרפואה המזרחית, האיזון ההורמונלי יוכל לשוב לגופכם וכך גם לסייע ולפתור בעיות וכאבים שלרפואה המערבית אין תרופה שתפתור את הבעיה מהשורש. 

למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://markbeilin.com/

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשבון – כך מלמדים ילדים
ילדים רבים נרתעים ללמוד חשבון מכיוון שהם רואים את המקצוע הזה כמאוד משעמם ואף קשה במיוחד. לצד זאת, חשוב...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020
מזנונים מעוצבים
אם אתם מחפשים מזנון לחדר הסלון שבביתכם, חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של מזנונים...
קרא עוד »
אוק 14, 2020
מדוע ניהול נכסים בקיסריה הוא כה חשוב?
לא רבים חושבים על כך אך יש משמעות אדירה לשאלה איפה אתם גרים. מקום המגורים שלכם משפיע על החינוך שהילדים...
קרא עוד »
דצמ 01, 2021