התמודדות עם מחלות אנדוקריניות

הגוף שלנו עלול לאבד את האיזון ההורמונלי שלו במהלך החיים, אם בגיל ההתבגרות, אם בזמן הריון, בגיל המעבר או גם בתקופות עם שינויים קיצוניים אחרים. שלל מחלות אנדוקריניות עלולות להתפתח בעקבות הפרת האיזון. אך בשנים האחרונות המודעות ליכולות הריפוי המופלאות של הרפואה הסינית גדלה ואיתה גם הרבה מאוד סיפורי הצלחה מרגשים.

מהי מחלה אנדוקרינית?

המערכת האנדוקרינית, היא מערכת בגופנו והיא אחראית לתפקודים הורמונליים בגוף וגם מייצרת שלושים הורמונים שונים אשר כל אחד מהם אחראי על עבודה אחרת. זוהי מערכת השולטת בגדילה הפיזית שלנו, במצב הרוח שלנו, בייצור ההורמונים, בתפקוד הרפרודוקטיביות, בביצועים הנפשיים שלנו וגן גם במערכת החיסון. 

ההורמונים הללו פועלים כשליחים בגופנו, הם אחראים על ויסות מחזורי השינה שלנו, על הרבייה, על הבריאות הרגשית, הריכוז, טמפרטורת הגוף, מערכת החיסון ועוד הרבה תפקודים חשובים ביותר למהלך חיים תקינים ובריאים. כשאחת ממערכות הגוף יוצאת מאיזון הורמונלי, זה עלול לפגוע ולהשפיע לרעה על כל שאר המערכות. נשים שחוו חוסר איזון הורמונלי בזמן הריון או גיל המעבר יוכלו להעיד.

דיקור סיני כטיפול

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים לנתונים מדאיגים של עלייה במחלות האנדוקריניות, כאשר הנפוצות ביותר הן סוכרת, תסמונת מטבולית ואוסטיאופורוזיס. כ-16 מילון אמריקאים מאובחנים עם סוכרת. 

הדיקור הסיני והרפואה המזרחית תפקידם לחפש את שורש הגורם לחוסר האיזון של החולה. דיקור סיני ביכולתו להחזיר את האיזון ההורמונלי על ידי טיפול בבלוטות אנדוקריניות. כך גם ניתן לווסת את רמת האנרגיה, לטפל בבעיות שינה ומחזור וכן להעלים את הרגשות השלילים המתלווים לכל זה. 

בעזרת טיפול נכון באמצעות הרפואה המזרחית, האיזון ההורמונלי יוכל לשוב לגופכם וכך גם לסייע ולפתור בעיות וכאבים שלרפואה המערבית אין תרופה שתפתור את הבעיה מהשורש. 

למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://markbeilin.com/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים