אוכל לכלבים

אוכל לכלבים

ישנן מספר דיאטות פוטנציאליות לכלבים, אך זה קשה לקבוע איזו מהן היא המתאימה ביותר לחבר שלכם ההולך על ארבע. כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת, זכרו את הגורמים הבאים כאשר אתם מחליטים על אוכל לכלבים.

אוכל לכלבים – מה כלבים אוכלים? 

חשוב לזכור שכל הכלבים הם מיוחדים, ותזונה מסוימת עשויה להיות טובה לכלב של חברכם, ועשויה להיות בלתי הולמת לחלוטין עבור הכלב שלכם. כשמדובר בתזונה יומית לכלב שלכם, חשוב להתייעץ עם הווטרינר על כך.

כלבים מבויתים הם בעיקר טורפים שאוכלים, בין היתר, מאכלים של בני אדם אך יחד עם זאת, הם גם צורכים מזון מיוחד שמתאים לכלבים. כדי להתאים את המזון הטוב ביותר עבור הכלב שלכם, אנא, התייעצו עם גורם ווטרינרי או חנות מקצועית כמו חנות אוכל לחיות זו סטור.

דיאטה לכלבים 

לא רק לבני אדם; גם כלבים עושים דיאטה. יש מזון מיוחד לכלבים שצריכים להשיל מעצמם כמה קילו גרמים. כך, בצורה זו, הכלב יהיה בריא יותר ויוכל לתפקד באופן פעיל ומלא באנרגיה.

זה דבר מקובל להאכיל כלב בדיאטת גריסים טהורה. לחלופין, תוכלו לערבב את הדיאטה שלו עם בשר מבושל או גולמי, דגים, ירקות ואורז.

בעלים לכלבים, אוהבים להאכיל את כלבם בבשר גולמי, ולמרות שזה יכול להתאים לכלבים מסוימים מאוד, ישנם כמה שיקולים חשובים שעליכם להיות מודעים להם.

אוכל מיוחד לכלב הביתי 

בחרו בשר ברמה גבוהה לכלב שלכם, שכן חלק מבשר החיות ומוצרי העצם, יכילו חומרים משמרים שעלולים להזיק לבריאות הכלב שלכם.

יש לנקוט בהיגיינת מזון לכלבים מכיוון שהסיכון שגם אתם וגם כלבכם יחלו בזיהום חיידקי שעובר במזון כמו סלמונלה, הינו גבוה מאוד.

בקשו מתזונאי וטרינרי, לנסח עבורכם את הדיאטה ואת אופן האכלת הכלב שלכם. דיאטות גולמיות רבות אינן מאוזנות כראוי לשלב החיים או למצבים הרפואיים.

כמות קטנה של בשר מבושל כמו עוף מבושל או כבש, היא אפשרות טובה עבור כלבים. כמובן, הימנעו מעצמות מבושלות או מחומרים רעילים כמו רוטבי בצל שעשויים להיות על הבשר. כמובן שבכל בעיה שיש לכם, אתם מוזמנים לפנות לווטרינר.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 סימנים שהגיע הזמן ללכת לייעוץ זוגי
מערכות יחסים מתבססות - על הבנה, אמון הדדי, כמו גם על הצורך להיות ולבלות במחיצת אדם אוהב. רבים הזוגות...
קרא עוד »
אוג 20, 2020
מהי קרן בלאקרוק ולמה היא טובה?
בלקרוק היא חברת ניהול השקעות גלובלית מובילה המנהלת ומפקחת על נכסים של יותר מ-6.84 טריליון דולר. הם...
קרא עוד »
אפר 20, 2023
שיש דקטון – כל מה שצריך לדעת
הנושא של משטחי שיש מתפתח מאוד במהלך השנים, חומרים חדשים מתגלים ומפותחים וישנה שאיפה קבועה לשפר, לשדרג...
קרא עוד »
אוק 13, 2021