ד"ר זריאן – מה צריך לדעת על הרופאה שנחשבת מבין הטובות, בתחום השתלות השיער?

ד"ר זריאן - מה צריך לדעת על הרופאה שנחשבת מבין הטובות, בתחום השתלות השיער?

אם אתם רוצים המלצה אודות רופא מומחה שעוסק בהשתלות שיער, רצוי שתכירו את דר' זריאן. זריאן היא רופאה אשר נחשבת לאחר מהמומחיות בנושא השתלת שיער והיא מומחית להשתלת שיער במגוון אזורים בגוף. דר' זריאן מבצעת את הטיפולים בקליניקה מקצועית באיסטנבול (עיר הבירה של טורקיה) והיא עושה זאת במיומנות תוך התחשבות בכל הצרכים של המטופל אשר מגיע כדי לבצע את התהליך. 

מה צריך לדעת על הרופאה?

דר זריהן מומחית בהשתלת שיער, כמו: השתלת שיער אל הקרקפת, השתלת ריסים, גבות ואפילו זקן! הרופאה קיבלה פרס איגוד עולמי שעוסק בהשתלות, והיא מספקת שירות יעיל וטיפול טוב, במחיר נוח. כיום נחשבת הרופאה למבין המומחים הטובים ביותר, שמספקים טיפול אמיתי ויעיל בהקרחה, בעוד שהיא עובדת באמצעות מספר שיטות להשתלת שיער ביניהן: שיטת fue ושיטת dhi. 

המרפאה של דר זריהן

המרפאה של דר' זריהן עובדת תחת כלל התקנים המחמירים ביותר של איגוד בית החולים, בעוד שהמרפאה עצמה ממוקמת באיסטנבול. מיקום המרפאה באחת הארצות המתקדמות מבחינת טכנולוגיית, והנוחות שהפעולה מאפשרת במדינה כזאת – מקנה לרבים טיפול יעיל במחירים נוחים יותר מאלה של הארץ.  הקליניקה של דר' זריאן נמצאת בתוך בית חולים הבינלאומי bolge  שממוקם באיסטנבול. בכך אפשר לדעת כי התהליך שבו משתילים שיער, נעשה באופן מקצועי ונכון.

לאתר המרפאה: https://drzrian.co.il/

בעת התהליך, מבצעת הרופאה טיפולים נוספים כמו טיפול PRP  שניתן בחינם, ערכת טיפול ביתית מלאה למטופלים לאחר ההשתלה או בעת התהליך, כמו גם שבמרפאה דואגים לכל הסידורים הלוגיסטיים הדרושים בהשתלת שיער. בשל כל אלה, דר' זריהן נחשבת מהטובים ביותר בתחום, והיא תספק לכם שירות מושלם, אבחון ותהליך קל ואיכותי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים