שרשראות אופנתיות לאשה

תכשיטים הם התוספת הקטנה שמצליחה לגרום לך להיראות נפלא גם כאשר את לובשת שוב את אותה השמלה. שימוש נכון בתכשיטים הוא הסוד לניצול נכון וראוי של כל המלתחה שלך. התכשיט הנכון יצליח לבנות בעבורך את המראה המושלם בקלי קלות. את לא תאמיני שאפשר להיראות מתוחכמת ואפנתית כאשר את לובשת את הג'ינס שאת הכי אוהבת יחד עם חולצה מכופתרת פשוטה. המדריך הבא נועד לסייע לך להבין איך להתאים נכון בין שרשרות לבין הבגדים שיש לך בארון. 

אורך אידאלי של שרשרת

האורך הנכון לשרשרת משתנה בהתאם לסגנון הלבוש, המפתח בחולצה והמראה הכללי שנרצה להשיג. יש לשרשראות את היכולה למלא אותך באנרגיה, לחזק את תחושת הביטחון שלך ולעורר אצלך ואצל הסובבים אותך תחושות ספציפיות. תבחרי את השרשרת שלך על פי מצב הרוח ובהתאם לתדמית שתרצי לייצור לעצמך. רוב השרשראות מעוצבות על פי 3 המידות הבאות:

  1. שרשרת קצרה (40-45 ס"מ) שמגיעה מל לקו הצוואר. 
  2. שרשרת מיד  (50-60 ס"מ) שיושבת בין עצם הבריח לבין המחשוף. אם יש לך צוואר ארוך, שרשרות מיד מומלצות יותר מאשר שרשראות קצרות. 
  3. שרשרת ארוכה 75-80 ס"מ שנופלת על החזה ומגיעה לעתים גם אל מתחתיו. נבחר שרשראות ארוכות כאשר נרצה לייצור אשליה של אורך. 

איזו שרשרת מתאימה לגובה שלי?

אם התמזל מזלך ואת גבוהה, תוכלי לבחור בכל אורך של שרשרת. בעבור נשים נמוכות נמליץ על שרשראות קצרות. בחירה בשרשרת ארוכה עלולה לגרום לאישה נמוכה להיראות כמו ילדה קטנה שמשחקת עם התכשיטים של אימא. 

שרשראות לפי מבנה פנים

ההמלצה בעבור נשים בעלות מבנה פנים עגול או מרובע היא על שרשראות ארוכות שיוצרות אשליה של פנים מאורכות. אם יש לב מבנה פנים בצורת לב נמליץ לך להימנע משרשראות שכוללות צורות חדות. לנשים עם מבנה פנים אובאלי מתאימים כל סוגי השרשראות. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים