איך נדע שהחלון שלנו באמת סגור?

נעילת חלון

סגירת חלונות היא פעולה נחוצה אם בחוץ יש גשם או אבק ולכלוך אשר אנו מעוניינים לחסום ולמנוע מהם להיכנס הביתה. כמו כן היא חשובה כאשר אנו משאירים בית ריק, מאחר שחלון עלול להיות קל לפריצה ומכאן הדרך לגניבת רכוש וכסף קצרה מאוד. חלונות עלולים להיות מסוכנים אם יש ילדים קטנים בבית, והם עלולים ליפול למטה בהיסח דעת וברגעים בהם הם נטולי השגחה. כדאי לקדם את פני הסכנה ולדאוג לנעילה אפקטיבית של החלונות עם נעילת חלון הזזה למשל וגם לפתיחה מבוקרת באמצעות בלם חלון, התקן שמצמצם מאוד את הזווית בה החלון נפתח ומשאיר פתח צר כדי למנוע נפילה מהחלון.

פתרונות נעילה

מנעולים רגילים לחלונות נחשבים קלים יחסית לפריצה, ולכן מומלץ להתקין מנעול חדש ומתוחכם שמחזק מאוד את נעילת החלונות באמצעות שלוש נקודות נעילה במקום אחת. מנעול גם עדיף על סורגים אשר נחשבים יקרים ומצריכים הזמנת עבודה מחברה המתמחה בכך. סורגים גם חוסמים את האוויר והאור ולעתים נעדיף שהחלונות יהיו פתוחים לרווחה, אבל סורגים לא יאפשרו לנו זאת. מנעול מתוחכם יעניק לנו שקט נפשי בהשקעה נמוכה, שתיתן לנו תמורה מלאה. אותם דברים אמורים בבלם חלונות, אבל זה אינו מנעול אלא מעצור, שנועד כאמור למנוע פתיחה רחבה של החלון. בכל רכישת מנעול חובה להתקשר אך ורק עם חברה ידועה ובעלת מוניטין ולדרוש אישורים של חברות ביטוח שהמנעול אכן עומד בדרישות המיגון שלהם, ולא מדובר במוצר שאינו מוכר בשוק.

פתרונות עם התקנה פשוטה

אחד היתרונות הגדולים של המנעולים המתחכמים הוא בכך שקל להתקין אותם ואפשר לקחת אותם איתכם כאשר עוברים דירה. כך תחסכו סכומים גדולים של כסף לעומת התקנת סורגים ראו באתר https://ilock-m.co.il. כמו כן הם אינם פוגעים בעיצוב ואינם בולטים לעיני המבקרים, אלא מותקנים בתוך פרופיל החלון ואינם נראים לעין. אפשר גם להסיר אותם במידת הצורך כאשר אתם מנקים את החלונות. יתרון נוסף הוא התאמה לכל סוגי הפרופילים (למעט ציר). אם אתם מתקשים בהתקנה עצמית – אנשי מקצוע ישמחו להגיע ולבצע אותה במקומכם. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קייטנת גלישה בחיפה

קייטנת גלישה בחיפה

הורים המחפשים קייטנות לילדיהם נחשפים לכמה וכמה אפשרויות של קייטנות בנושאים שונים. אחת הקייטנות המועדפות על ידי הילדים היא קייטנת גלישה. קייטנת גלישה בחיפה הקייטנה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים