איך בוחרים מערכת הגברה לאירוע?

כדי לעבור בשלום אירוע חברה, אירוע שמחה או כל אירוע אחר  – חשוב לבחור מערכת הגברה שתואמת את אופי האירוע שלכם. הגברה היא קריטית מאוד להצלחת האירוע. בין אם ההגברה נועדה לקריאת נאומים, שירה או למוזיקת רקע. בכל אחד מהמקרים אלמנט ההגברה הוא קריטי. גם באירועי חוץ וגם באירועי פנים, חשוב לשים דגש על נושא ההגברה.

אתם בוודאי מכירים את התלונה שנשמעת מפעם לפעם באירועים גדולים והיא " לא שומעים" או "אפשר להגביר את הווליום?". אתם יכולים להפיק אירוע מושקע עם תוכן נפלא, אבל אם לא תקפידו על ציוד הגברה מתאים, כל ההשקעה תרד לטמיון. ככל שיש יותר נוכחים באירוע יש צורך במערכת הגברה יותר חזקה.

 

מהי מערכת הגברה

מערכות הגברה נועדו להגברת הווליום. לרוב הכוונה במערכת הגברה היא לא רק לרמקולים אלא גם למיקרופון ולמיקסר, ולמגבר. אם מדובר באירוע קטן, אירוע של כמה עשרות אנשים ועד מאה איש בידורית ברוב המקרים תספיק. הבידורית היא למעשה רמקול נייד וניתן לחבר אותה למחשב.

כאשר מדובר על אירועים גדולים יותר, מרובי משתתפים, מקובל לשכור מערכת הגברה שכוללת לפחות שני רמקולים, מיקרופון, מעמדים לרמקולים, ועוד.

 

לקנות או לשכור מערכת הגברה לאירוע?

כאשר מדובר על אירוע בודד התשובה היא פשוטה: לשכור. במידה ויש לכם צורך במערכת הגברה לאירועים שאתם מקיימים באופן שוטף, למשל אחת לחודש הרי שבמקרה כזה סביר להניח שיהיה עבורכם כלכלי יותר לקנות מערכת הגברה.

כשאתם בוחרים מערכת הגברה מאוד חשוב לבדוק את מידת הנוחות שלה. יש מערכות הגברה שהן מאוד מסובכות מבחינת החיבורים והאלמנטים השונים ולכן חשוב לוודא שאתם מצטיידים במערכת הגברה שתהיה לכם שימושית ונוחה.

 

כנסו עוד היום לאתר שלנו – ms2000 חנות הגברה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים