איך בוחרים מערכת הגברה לאירוע?

כדי לעבור בשלום אירוע חברה, אירוע שמחה או כל אירוע אחר  – חשוב לבחור מערכת הגברה שתואמת את אופי האירוע שלכם. הגברה היא קריטית מאוד להצלחת האירוע. בין אם ההגברה נועדה לקריאת נאומים, שירה או למוזיקת רקע. בכל אחד מהמקרים אלמנט ההגברה הוא קריטי. גם באירועי חוץ וגם באירועי פנים, חשוב לשים דגש על נושא ההגברה.

אתם בוודאי מכירים את התלונה שנשמעת מפעם לפעם באירועים גדולים והיא " לא שומעים" או "אפשר להגביר את הווליום?". אתם יכולים להפיק אירוע מושקע עם תוכן נפלא, אבל אם לא תקפידו על ציוד הגברה מתאים, כל ההשקעה תרד לטמיון. ככל שיש יותר נוכחים באירוע יש צורך במערכת הגברה יותר חזקה.

 

מהי מערכת הגברה

מערכות הגברה נועדו להגברת הווליום. לרוב הכוונה במערכת הגברה היא לא רק לרמקולים אלא גם למיקרופון ולמיקסר, ולמגבר. אם מדובר באירוע קטן, אירוע של כמה עשרות אנשים ועד מאה איש בידורית ברוב המקרים תספיק. הבידורית היא למעשה רמקול נייד וניתן לחבר אותה למחשב.

כאשר מדובר על אירועים גדולים יותר, מרובי משתתפים, מקובל לשכור מערכת הגברה שכוללת לפחות שני רמקולים, מיקרופון, מעמדים לרמקולים, ועוד.

 

לקנות או לשכור מערכת הגברה לאירוע?

כאשר מדובר על אירוע בודד התשובה היא פשוטה: לשכור. במידה ויש לכם צורך במערכת הגברה לאירועים שאתם מקיימים באופן שוטף, למשל אחת לחודש הרי שבמקרה כזה סביר להניח שיהיה עבורכם כלכלי יותר לקנות מערכת הגברה.

כשאתם בוחרים מערכת הגברה מאוד חשוב לבדוק את מידת הנוחות שלה. יש מערכות הגברה שהן מאוד מסובכות מבחינת החיבורים והאלמנטים השונים ולכן חשוב לוודא שאתם מצטיידים במערכת הגברה שתהיה לכם שימושית ונוחה.

 

כנסו עוד היום לאתר שלנו – ms2000 חנות הגברה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס מיקרובליידינג
גבות עבות בעלות מראה טבעי היו כל הזעם במשך מספר שנים. שנות ה-2010 עקרו את אופנת הגבות הדקות עם גבה טבעית...
קרא עוד »
דצמ 29, 2022
רעיונות למתנות לאנשים נוסטלגיים
מתנות לאנשים מהעבר הן דרך מצוינת להראות את ההערכה והכבוד שלך למישהו שהשפיע על חייך. הם יכולים לשמש...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
מופע קרקס
היום כל מי שעורך אירוע, מעוניין להרשים ולהדהים את האורחים שלו. אם בעבר רוב האירועים הסתכמו בארוחה...
קרא עוד »
אוק 18, 2020