איך מתכוננים לקראת חדר בריחה מאתגר?

איך מתכוננים לקראת חדר בריחה מאתגר?

בוודאי שמעתם כבר על המושג חדר בריחה ואם עדיין לא הזדמן לכם לחוות זאת בעצמכם אנו ממליצים לכם בחום לעשות זאת. אך כמו כל משחק, גם במשחק זה ישנם מספר כללים שכדאי לדעת לפני שמזמינים תור ומתחילים לשחק:

מציאות לא כאן, תנו מקום לדמיון

חדר בריחה הוא המקום היחיד (כמעט) שאין בו כלל מקום למציאות. ניתן לשגות בדמיונות וללכת שולל אחר תעתועים שונים ואשליות. וכל זאת, על מנת שתצליחו להגיע בסיומה של השעה לפתרון כל החידות ולמציאת המפתח לדלת היציאה.

עבודת צוות זה שם המשחק

אין זה משנה מה מספר האנשים שמשתתפים בחדר הבריחה, הדבר החשוב ביותר הוא לעבוד בשיתוף פעולה. כאשר יש עבודת צוות טובה ושומעים ומתחשבים בדעות של כל אחד מהמשתתפים, ניתן יהיה להגיע בקלות רבה יותר לפתרון המדויק של כל החידות ולפצח נכונה את כל הרמזים. משום כך, חדרי בריחה לילדים הם האטרקציה האהובה ביותר על ילדים ונוער.

השעה הכי ארוכה

אומנם מדובר בפעילות שמשך הזמן שלה אינה עולה על שעה, אך תופתעו לגלות כי זוהי השעה הכי ארוכה שחוויתם אי פעם. ולו בשל העובדה כי היא מלאה בתוכן ועליכם לנצל כל דקה בשעה הזו, עבור מציאת הפתרונות לחידות השונות ולפענוח נכון של הרמזים הרבים שפזורים בחדר. כל זאת כדי שתוכלו לצאת מהחדר עד תום השעה שהוקצבה לכם.

ניתן לבקש עזרה

אם אתם מתקשים בפענוח הרמזים או במציאת תשובות לחידות שונות תוכלו בהחלט לבקש עזרה ממפעילי החדר. הם צופים בכם בכל מהלך השעה ויכולים לסייע לכם לפתור חידות מסובכות מידי או אם אינכם מצליחים לפענח את הרמזים השונים.

חשוב שתזכרו כי אם הסתיימה השעה ולא הצלחתם לפתור את כל החידות והרמזים ולפרוץ החוצה, הדלת תיפתח מעצמה ותהיו מוכרחים לצאת מהמקום. כמו כן, אם נמאס לכם מכל סיבה שהיא, תוכלו לבקש לצאת מהחדר לפני תום השעה.

זה בגדול מה שחשוב שתדעו לפני שאתם נכנסים אל חדר בריחה בראשון לציון. עכשיו נסו ליהנות ועשו את הכול על מנת לפתור את כל החידות, לפצח את כל הרמזים ולצאת מהמקום כמנצחים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו הסכם חיים משותפים?
חיים משותפים בין בני זוג שלא נישאו ואולי אפילו לא ידועים בציבור אלו חיים שעלולים ליצור בעיות שונות....
קרא עוד »
אוק 29, 2020
5 בלשים מפורסמים
ההסיטוריה ארוכת השנים מספרת לנו על בלשים דמיוניים יוצאי דופן, שנהפכו למפורסמים בכל העולם וזכו לתהילה...
קרא עוד »
נוב 18, 2019
גז ראדון בממ"ד – איך תדעו?
תהליכי הנשימה שלנו כוללים הכנסה של תערובת גזים אל תוך הריאות שלנו. המרכיב הנחוץ והעיקרי הוא החמצן,...
קרא עוד »
ינו 30, 2020