5 טיפים לניצחון בטוח בג'נגה

ג'נגה

כפי שאתם בוודאי יודעים, משחק הג'נגה הוא משחק שבו אנחנו בונים מגדל גדול מלבנים וכל פעם, כל אחד בתורו, צריך להוציא אבן אחת מבלי שהמבנה כולו יתרסק. תוהים איך לעשות את זה והאם יש טיפים שיוכלו לעזור לכם לנצח? הינה לפניכם מספר אפשרויות שיכולות להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מנצחים: 

 

  • שחקו כמה שיותר – האימון והניסיון יהפוך אתם למומחים 
  • בחרו את היריבים שלכם – חלק מהאנשים משחקים טוב יותר מאחרים 
  • שימו לב איך האחרים משחקים – לכל אחד יש אסטרטגיה שונה ואם תבינו את האסטרטגיה של מי שיושב מולכם, יהיה לכם קל יותר לנצח אותו 
  • קחו קודם את אבני הצד האמצעיות כי בדרך כלל הן יותר רפויות 
  • אם אתם מנסים לקחת בלוק שאינו משוחרר, וותרו על כך, זה עלול לגרום לנפילת המגדל כולו

 

אין ספק שכאשר נכנסים למשחק הזה, הוא יכול להיות מהנה מאוד. הוא גם מתאים לגילים שונים ולכן זה לא משנה בן כמה היריב שלכם, כי בכל מקרה זה הולך להיות מעניין ומהנה. 

 

איפה כדאי לקנות ג'נגה? 

 

האמת היא, שאתם יכולים לקנות משחקים מהסוג הזה בלא מעט מקומות. המשחק הזה שייך למעשה לקבוצת משחקי החשיבה, כך שכאשר תתחילו לבחון את האפשרויות לעומק ולראות עוד משחקי חשיבה אחרים, אתם תראו שיש מגוון רחב של משחקים ולכן צריך לבדוק מה יתאים לכם יותר. 

 

הקניה באינטרנט משתלמת 

 

רוצים לקנות משחק ג'נגה מעץ? חשוב לכם שהקניה עצמה תהיה נוחה? היום אפשר לעשות זאת גם אונליין. אתם יושבים לכם בנחת מול המחשב, בוחנים כמה אפשרויות בתחום ובוחרים את המקום שבו הדיל יהיה הכי משתלם מבחינה כלכלית. שליח חייכן יביא עד אליכם את המשחק תוך מספר ימי עסקים ואתם תראו שלא תפסיקו לעשות בו שימוש. 

 

מוזמנים לבקר באתר של אנגימה משחקי חשיבה >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים