משרד שידוכים

היה אפשר לחשוב שבעידן המודרני, בפרט בעידן האינטרנט, לא יהיה עוד צורך במשרד שידוכים. הרי בעידן בו אנחנו יכולים להיכנס לאפליקציות שונות בשביל למצוא שידוך מתאים, בצורה מהירה, קלה ונגישה, מה הטעם לפנות אל משרד שידוכים, לשלם כסף, ולקוות שמישהו שעונה למאפיינים שאנחנו מחפשים, אכן יחפש שידוך בדיוק כמונו?

ובכן, אנחנו יכולים למצוא לא מעט אנשים שאכן משתמשים במשרדי שידוכים, ועל כן אנחנו יכולים למצוא גם לא מעט סיבות מדוע אנשים עדיין בוחרים להשתמש באופציה זו על פני אופציות אחרות.

צריך להבין את ההבדל שבין משרד שידוכים לבין אפליקציות שידוכים או אמצעים אחרים, אשר חלקם נגישים, מהירים ופשוטים, אך לא בהכרח מספקים עבורנו את הכלים המתאימים ביותר לצורכי שידוך.

ראשית, משרד שידוכים יכול להתאים לקהל שאיננו מתחבר לכל הנושא של אפליקציות. בין אם מדובר במבוגרים או בקבוצות אחרות שלא משתמשות בפלאפונים ואינטרנט. דרך משרד שידוכים הם יוכלו למצוא את השידוך שמתאים להם.

שנית, משרד שידוכים מקנה לנו אפשרות ליהנות מהמגע האנושי, ממערכת סינון אנושית. כשאנחנו רושמים פרטים באפליקציה ודרכה אנחנו מגיעים לגורם כזה או אחר, הרי שהאפליקציה היא זו שמסננת גברים ונשים בטרם היא מציינת בפנינו מי יכול להתאים לנו. זה שונה מאשר מצב בו, יש גורם מקצועי שיכול לבחון את הצד השני ולהחליט אם הוא מתאים לנו או לא.

שלישית, משרד שידוכים יכול להציע לנו הצעות שונות, מגוונות, לא דווקא תחת מאפיינים ספציפיים שיכולים להתאים לנו. למשל, אם באפליקציה ברור שאנחנו נקבל אך ורק אפשרויות על פי מה שסימנו, הרי שמשרד שידוכים יכול להציע לנו להיות יותר גמישים, זה יקל עלינו במידה מסוימת על תהליך הבחירה, זה בוודאי ירחיב אותה.

לסיום, אין ספק שהיום כבר משתמשים הרבה פחות במשרדי שידוכים, מצד שני, ללא ספק זה יכול להקל עלינו למצוא את מה שאנחנו מחפשים, את האדם איתו אנחנו רוצים להיות, בתנאי כמובן שהוא כמונו, מעדיף משרדי שידוכים ולא אפליקציות ואמצעים מתקדמים אחרים לצורך מציאת בן או בת זוג.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מנוי לוטרינר

האם מנוי לוטרינר באמת משתלם?

האוגרים שלכם הפסיקו לרוץ על הגלגלת? הארנבת שלכם חסרת תאבון? הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת? החתלתול היקר שלכם מקיא? החמוס שלכם נראה בדיכאון?

קרא עוד »
קולט אדים למטבח

קולטי אדים למטבח

אוהבים לבשל? אל תוותרו על הוספה של קולטי אדים למטבח. לקולטי האדים יש יתרון משמעותי במהלך הבישולים וההכנות במטבח, כך שבמקום שריחות הבישול יישארו בחלל

קרא עוד »
טרמפולינה לחצר

5 משחקים שישדרגו לכם את חצר הבית

הילדים שלכם לא מרימים את הראש מהמסכים? החצר מוזנחת ודרושת שדרוג? באמצעות סידור החצר, פינוי ורכישת משחקים שמתאימים למרחב חיצוני – תוכלו לגרום לילדים לשחק,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים