תספורת גברים מי מוביל את קו האופנה

תספורת גברים מי מוביל את קו האופנה

עיצוב שיער לגברים בדומה לעיצוב שיער לנשים הוא מלא בטרנדים שונים ומשונים, כמו כן ניתן לומר כי בדומה לתספורת נשים גם תספורת גברים היא הליך מקצועי, המותאם בהתאם למבנה הפנים. ניתן לקבל המלצות לעיצוב השיער מכל מספרה לגברים או ספר המתמחה בתספורת לגברים לאחר שעבר קורס תספורות לגברים מקצועי.

ניתן לומר כי ישנם שלושה פרמטרים גורמים לעיצוב השיער והם:

  1. סוג השיער- כמובן שיש הבחנה רבה בין סוג השיער מתולתל או חלק, מקורזל, דליל, מקריח, ועוד.
  2. אופי השיער- משפיע על עיצוב השיער הוא אופי השיער שמנוני, יבש, ארוך, קצר
  3. מבנה הפנים- המשפיע על אופי עיצוב השיער הוא יחסו למבנה הפנים.

מה הם התספורות האופנתיות לגבר?

כפי הנראה בעולם, גם בתספורות לגברים קיימים טרנדים, שבכל שנה ניתן למצוא טרנד אחר המשפיע על השנה, וגם בשנה זאת, ניתן למצוא את הטרנדים הבאים:

  • תספורת קיסר

תספורת גברים זו מבוססת על תספורות, אשר היו נהוגות בסגנון רומי. התספורת הללו משולבות בין שיער מקוצץ בצידי הראש לבין שיער בעל נפח בחלקו. תספורת זו עם שיער מלא או דליל. בתספורת זו השיער צריך תספורת לאחר חודש ימים.

 

  • תספורת קיצית

תספורת קיצית זו מתאפיינת בדירוג קיצוני לעומק המפרצים, כך שתספורת זו  נוחה לגברים ומתאימה לימים החמים, משום שהיא דורשת קיצוץ מירבי בשיער הראש.

 

  • תספורת בסגנון ברלין

התספורת הזו משלבת בין קרחת עדינה בצידי הראש לבין שיער מלא או ארוך. תספורת זו בדומה לתספורת קיסר תספורת זו צריכה חידוש כל חודש ימים.

 

טרנדים נקבעים על ידי על מובילי דעת קהל ומעצבי שיער והטרנדים עצמם נקבעים על ידי מעצבי שיער, אותם הם מעבירים הלאה באמצעות לימודי ספרות לספרים שונים בעולם. ניתן לומר כי הטרנדים הבאים של התספורות נקבעים בפריז הכוללת עיצובי שיער מרהיבים ומדהימים. ניתן לומר כי הטרנדים האלו נקבעים על ידי בתי האופנה שבפריז, אם כך ניתן לומר כי מי שקובע את הטרנדים הבאים הם מעצבי האופנה המושפעים מהטרנדים הטובים בעולם, וכך כל מעצב לוקח את הטרנד ויוצר תספורת לפי טעמו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים