נסיעות היא פעילות פופולרית מאוד, וככזו, היא נושא רלוונטי לענף הביטוח. ענף ביטוח הנסיעות גדל להיות אחד מהענפים הצומחים ביותר בעולם. . ההערכה היא שמוציאים יותר מ-646 מיליארד אירו מדי שנה על נסיעות ותיירות, המהווים רבע מהתמ"ג העולמי. התעשייה שלנו צומחת בקצב מהיר יותר מאי פעם. לפי הבנק העולמי, נסיעות ותיירות יהיו המגזר הצומח ביותר בכלכלה העולמית השנה, עם עלייה של 7.7%.

שוק ביטוחי הנסיעות לחול – מה חשוב לדעת?

שוק ביטוחי הנסיעות הוא אחד התחרותיים והמשתלמים ביותר. יש אינספור אנשים שנאלצים להתמודד עם בעיית הנסיעה, אבל אין להם מספיק כסף בשביל זה. לכן כל כך הרבה חברות מציעות פוליסות ביטוח נסיעות, אבל יש איתם בעיה: הן יקרות..

זו הסיבה שאנו יוצרים את תוכנית ביטוח הנסיעות של חברת פספורטכארד המשתלמת ומספקת כיסוי לכל מטייל. עם התוכנית שלנו, אתה חוסך כסף כשאתה מטייל. יש לך גם גישה לכל התכונות הטובות ביותר של תוכניות חברות שחברות ביטוח אחרות מציעות.

תוכניות ביטוח נסיעות לדוגמה:

  • תוכניות ביטוח נסיעות משתלמות במיוחד כיסוי בלתי מוגבל: אתה מקבל הגנה מלאה, ללא שאלות, מתקלות ועד פציעה או מחלה. אתה יכול לטוס, לנסוע במכונית או אפילו לטייל ביעד המועדף עליך מבלי לדאוג לשלם עבור התאונה. כמו כן, ניתן לרכוש כמות בלתי מוגבלת של כיסוי במחיר משתלם. תוכנית ביטוח נסיעות זו היא זמינה לכל מטרות נסיעות, לא רק לנסיעות אוויריות.

  • הגנת חופשה: מטיילים יכולים אפילו לקבל את החופשות שלהם בתשלום אם נקלעתם לתאונה בזמן חופשה. תוכנית זו משתלמת מכיוון שהיא מכסה את הוצאות הטיול שלך, לא רק את התחבורה שלך אל ומאתר הנופש. נוסעים יכולים אפילו לקבל את החופשות שלהם בתשלום אם נקלעתם לתאונה תוך כדי.

כולנו רוצים לטייל וליהנות מזה. עם זאת, לעתים קרובות אנו משלמים יותר ממה שאנו צריכים עבור החופשות שלנו. דרך האתר https://travel1.co.il/ אנחנו יכולים לקבל הצעה לביטוח נסיעות המשתלם ביותר עבורנו ולחסוך לעצמנו כסף.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים