מקומות ל-ODT

יש מקומות עבודה רבים שעושים פעילויות חוץ לעובדים שלהן. הכוונה בפעילויות חוץ הן פעילויות שמתקיימות מחוץ למקום העבודה, או בקיצור ODT, שהם ראשי תיבות של הביטוי Out Door Training, או בתרגום חופשי אימון בחוץ או מחוץ למקום העבודה. הכוונה באימון אינה בהכרח אימון גופני, אלא יכול להיות גם אימון של מיומנויות שונות שניתן לעשות בהן שימוש בחיים וגם במקום העבודה, כמו למשל איך לעבוד בצורה יעילה בקבוצה, איך למצוא פתרונות לבעיות שונות, לפתח את היצירתיות ועוד. מדובר על פעילויות לעובדים שעושות חברות פרטיות, אך גם גופים ציבוריים שעושים פעילויות ODT לעובדים. זה יכול להיות למשל בית ספר ששולח את המורים שלו לפעילות ODT, עובדים שונים מהמגזר הציבורי, חיילים בצבא וגם פעילויות ODT לילדים מטעם בתי ספר ומוסדות חינוך. כך הם יכולים ללמוד כיצד לפעול טוב יותר במסגרת קבוצתית, להבין את היתרונות של עבודה בשיתוף פעולה ולשפר את המוטיבציה של העובדים.

קראו על פעילות ODT לעובדים >>>

איפה אפשר לקיים פעילויות ODT?

האמת היא שאפשר לקיים פעילות ODT כמעט בכל מקום. אם למשל מעבירים פעילות ODT לילדי בית ספר, זה יכול להיות בחצר בית הספר שבה תתקיים הפעילות לילדים. יש בתי ספר או מקומות עבודה שמעדיפים לעשות את פעילות הODT במקומות מרוחקים יותר כדי שבנוסף לפעילות של ה-ODT המשתתפים גם יצאו להתרעננות ויעשו את הפעילות במקום שונה מהמקום שהם נמצאים בו בדרך כלל וכך הם יכולים גם להנות מסוג של טיול שמשלב את פעילות ה-ODT. זה יכול להיות למשל בפארק פתוח, בחוף הים ובעצם בכל מקום פתוח שבו אפשר לקיים פעילות כזו. באותו מקום הצוות שמעביר את הפעילות יכין את המקום וימקם שם את הציוד ואת המשחקים השונים שבהם עושים שימוש בפעילות ODT.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קנאבידיול – בעל תועלת רפואית אדירה
רכיב קנאבידיול נחשב לבעלת סגולות רפואיות משמעותיות אשר יכולות לשפר את המצב הרפואי של אנשים שסובלים...
קרא עוד »
מאי 22, 2022
קניית עוקבים שלא יורדים
קניית עוקבים היא מנהג נפוץ עבור משתמשי מדיה חברתית רבים. זו יכולה להיות דרך יעילה להגביר את הנוכחות...
קרא עוד »
אוג 03, 2022
למה חשוב להשקיע בכבלים נגד אש
כבלים נגד אש הם חובה לבטיחות המשפחה והסביבה העסקית. הם מגיעים בצורות וגדלים רבים כדי להתאים לצרכים...
קרא עוד »
נוב 30, 2022