זוגיות במשבר הפתרון נמצא אצלכם

זוגיות במשבר הפתרון נמצא אצלכם

כולנו כמעט מכירים את זה וכולנו עברנו את זה, (או שנעבור את זה). כן, מדובר על משבר במערכת היחסים הזוגית. זה יכול לקרות ממש עם תחילת הקשר, זה יכול לקרות לקראת סוף הזוגיות, אחרי 30 שנה ביחד, או לאחר שנת נישואים בודדה. ובכל מקום, משבר זה קורה באופן טבעי. זאת משום שלכל אחד הרצונות שלו, השאיפות השונות, כמו גם הצרכים שלו.

משבר בזוגיות מתרחש בעיקר שהתוצאות לא תואמות לציפיות. זה יכול לקרות כאשר בן זוג אחד מחפש חיים מרגשים והשני טמון עמוק בשגרה. המשבר יכול להיות נסוב סביב גידול הילדים, סביב אבטלה של אחד מבני הזוג, מצב כלכלי כזה או אחר, חוסר אמון ועוד. אבל כיצד פותרים את המשבר?

בראשית יש לדעת כי רק אתם יכולים לשנות את הדברים

רבים טרם הבינו זאת, אבל את המציאות, את העתיד ואת העולם בו אתם חיים, רק אתם יכולים לשנות או ליצור. היכולת לשפר את הזוגיות תלויה בכם. מי שישנה גישה, יצא מן התפיסה שבן הזוג או בת הזוג הם האויבים, מי שיהיה קשוב וילמד כיצד מתקשרים נכון- יגיע אל דרך המלך. כדי ליצור שינוי מחשבתי ואפילו תודעתי, חשוב להתייעץ עם מאמנים זוגיים, שיוכלו לעזור לכם למצוא את הנקודה בה יתחיל השינוי.

צריך שניים לטנגו

השינוי תלוי רק בכם והפתרון למשבר הזוגי מגיע משני בני הזוג. כי הרי, אם רק אדם אחד יפעל לשינוי, זה ממש כמו "לשים גז על ניוטרל" זה לא יקדם אף אחד לשום מקום. לכן חשוב להגיע יחדיו אל ייעוץ זוגי ולהבין כיצד אפשר לתקשר נכון, להקשיב, לחזק את מערכת היחסים ולשמור על חיים איכותיים יחד.

ייעוץ זוגי – אל תוותרו על זה!

רבים מבני הזוג, מוצאים עצמם מתלבטים בנוגע לייעוץ או ליווי זוגי. כי הרי מי זה בכלל האדם הזר הזה, שיכול לדעת דבר או שניים לגביהם? ובכל זאת, חשוב לדעת כי מטפלים אלה מנוסים, מלומדים ונועדו כדי להקשיב ולתת פתרונות ראויים. בכך, באמצעות איתור מטפל זוגי מקצועי, תוכלו להחזיר את מערכת היחסים שלכם אל המסלול הנכון. או דווקא להבין, כי הגיע הזמן להפרד ולצאת אל חיים חדשים.

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת ריהוט אלטרנטיבי
חשבתם שהתחום האירוח והאירועים ראיתם הכל? טרם הבנתם מהו אירוח ברמה בכל אירוע הכל מתחיל ונגמר במקומות...
קרא עוד »
ספט 26, 2019
סדנת אפייה זוגית – גיבוש זוגי ורומנטי
אפייה היא אחת מיצירות האוכל הפופולריות ביותר. זהו תהליך שמתחיל מחומרי הגלם ומסתיים במוצר מוגמר, כאשר...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
להקות אירועים: תובנות קריטיות להתאמה המושלמת
בתחום תכנון האירועים, בחירת הלהקה הנכונה יכולה להיות החלטה להצליח באירוע שלכם. בהתבסס על המומחיות...
קרא עוד »
נוב 27, 2023