הסרת עין הרע בעופרת – איך ולמה עושים את זה?

הסרת עין הרע בעופרת

הרבה אנשים אשר חווים מצבים קשים, דברים שליליים שעוברים עליהם, חשים שזה לא מקרי, זה לא הגיע ככה סתם, הם בוודאי לא מאמינים שזה מגיע להם בגלל מעשיהם. מרבית האנשים בטוחים, שהסיבה בגללה הם מתמודדים עם מצב כזה, נובע מעין הרע שמישהו עשה להם.

הביטוי "עשה לי עין", הוא לא מקרי. מדובר בביטוי שמשמעותו, שאדם מסוים קילל אותו רצה שיהיה לי רע. בדרך כלל זה נובע מתוך קנאה או נקמה. כלומר, אנשים שמקנאים בנו ורוצים שיהיה לנו רע או אנשים שרוצים לנקום בנו על משהו מסוים, על כן הם קיללו אותנו, בשביל שיהיה לנו רע.

מן הסתם, כמו שיש עין הרע, כך גם יש אפשרות להסיר עין הרע. הרעיון הוא שניתן לערוך טקסים שונים בשביל להסיר את התחושה, את המצב של העין הרע. יש מי שבוחר לעשות את זה בעצמו, באמצעות שימוש באלמנטים שונים, שאחת הדוגמאות הטובות ביותר, זה שימוש בחמסה עם עין במרכזה, יש הסבורים שזה מרחיק עין הרע מהבית. לעומת זאת, יש מי שבוחר לערוך טקסים עם אנשים שמבינים בנושא.

איך מסירים עין הרע באמצעות עופרת

אחת השיטות המקובלות ביותר היום להסרת עין הרע, היא בעזרת עופרת חמה. הסרת עין הרע בעופרת – מדובר על שימוש באמצעי שמוכר וידוע גם בקבלה היהודית, ולא מעט אנשים חכמים גם בוחרים להשתמש בשיטה זו בשביל להסיר עין הרע ממקומות שונים.

השיטה היא פשוטה, לוקחים את העופרת, מניחים כמה חתיכות שלה בתוך כלי, מרתיחים על האש עד שהיא הופכת לנוזל, בצד מכינים קערה עם מים, מלח וסכין. מסובבים את הקערה סביב הראש של האדם אשר מתמודד עם העין הרע, ואחרי זה מעבירים את העופרת אל הכלי השני, יש גם מי שמעביר אותה אל בד ומניח אותו מתחת לכרית למשך מספר ימים בטרם קוברים אותו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מה זה בידוד גג הפוך?

מה זה בידוד גג הפוך?

בידוד גג הפוך זו אחת משיטות הבידוד – איטום שמציע פתרון לגגות. איטום זה מתאים לגגות מסוימים והוא נועד לספק גם בידוד וגם איטום. על

קרא עוד »
טיפול בילדים בשמנים

טיפול בילדים בשמנים

היום גוברת המודעות לגבי ריפוי טבעי באמצעות שימוש בצמחי מרפא, תזונה מאוזנת ומותאמת אישית וכמובן שמנים אתריים. הרפואה המסורתית השתמשה מאז ומעולם בשמנים שונים, על

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים