אמצעי אבטחה בשנת 2018

אמצעי אבטחה

אין דבר יותר קשה מאשר לחוות פריצה לבית הפרטי שלכם או לבית העסק ואפילו למכונית שלכם. ברגע שמישהו זר נוקט בפעולה אלימה ונכנס ללא אישור וללא רשות אל המרחב הפרטי שלכם העולם שלכם מתמוטט ואתם נקלעים לבעיה קשה. אחת הסיבות שבגללן יש כל כך הרבה פריצות היא בגלל שיש פשוט הפקרות בנושא זה וכי ההרתעה של בתי המשפט פשוט לא קיימת. במצב עניינים זה כל משפחה צריכה לחשוב איך היא יכולה למנוע מפורצים להיכנס למרחב האישי שלה ולהפר את הריבונות שלה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי ורצוי לשים כמה שיותר אמצעי אבטחה בבית, בעסק ובמכונית וכך למנוע מפורצים להיכנס. כך אפשר לשים מצלמה, מערכת אזעקה, סורגים, קודן באוטו ועוד והכול בכדי להבטיח כי הפורצים יפחדו להיכנס לבית שלכם ולא יפרו את השלווה שלכם ואת השקט הפיזי והנפשי שלכם.

מדוע אנחנו חייבים להגן על האמצעים מפני האקרים?

פעמים רבות בטח כאשר אנחנו מדברים על מצלמה המצלמה הזאת תהיה מחבורת אל רשת האינטרנט בכדי שנוכל לראות מה קורה בזמן אמת בבית שלנו. העובדה כי המצלמה הזאת תהיה מחוברת לאינטרנט אומרת כי כל אדם בעל ידע במחשבים יכול לפרוץ למצלמה ולראות מה קורה בבית שלנו וכך לפגוע ולחלל את הפרטיות שלנו מבלי באמת להיכנס לבית שלנו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אתם צריכים לשים דגש עצום על הגנת סייבר מפני פורצים ולהבטיח כי המצלמה שלכם תהיה מוגנת מפני ניסיונות השתלטות מרחוק וכי אף אחד לא יוכל לפרוץ למחשב שלכם וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מה הקשר בין היצרן ובין הגנה על האמצעים מפני האקרים?

עליכם להבין כי בכדי להבטיח כי המצלמה שלכם תהיה מוגנת מפני האקרים וכי אף אחד לא יוכל לפרוץ אליה אתם חייבים לשים דגש עצום על היצרן של המצלמה ושל שאר אמצעי האבטחה. עליכם להבטיח כי אתם קונים מצלמה אשר היצרן שלה מודע לאיומי הסייבר ואשר הגן על המצלמה מפני נסיונות חדירה.

עוד מידע ודוגמאות תוכלו למצוא באתר http://slpr.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים