תיאטרון רחוב – אטרקציה שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים

בדרכך לארוחת הצהרים את מבחינה בהתגודדות של קבוצת אנשים. ככל שאת מתקרבת את מבינה את פשר ההתרחשות – ממש מתחת למשרדך מופע תיאטרון רחוב. את עומדת שם רגע וחושבת כמה חבל שהילדים לא איתך וכמה הם היו נהנים. השעון רץ קדימה אך הרגליים ממאנות להמשיך. מפה לשם, וויתרת על ארוחת הצהרים, מה יש בו בתיאטרון רחוב שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים?  

 

חוויה מרגשת ולא שגרתית

בארצנו, תאטרון רחוב עני במשאבים ואינו מתוקצב, מה שמשאיר על המפה קבוצות אומנים בודדות ומוכשרות ומעיד על כך שמדובר באטרקציה לא כל-כך שכיחה. הדרך היחידה להשתחל לעשיה האומנותית של תיאטרון רחוב היא תחת המטריה של פסטיבלים שונים ואכן שם, אתם צפויים לפגוש בחוויה מרגשת, סוחפת ולא שגרתית.

 

מבוכה וסקרנות

רגע המפגש הראשון עם השחקנים עין בעין, מלווה לעיתים במבוכה, הרי אין זה דבר שבשגרה לעמוד בקרן רחוב ולהציג הצגה. הקרבה לשחקנים מאפשרת לנו לבחון אותם מקרוב והסקרנות משאירה אותנו נעוצים במקום.

 

בלי חוקים

תיאטרון רחוב אהוב במיוחד כי הוא מסמל חופש, העדר מוסכמות והעדר חוקים וכולנו מפנטזים לפעמים על עולם בלי חוקים. חופש יצירתי, חופש עבור הקהל – מיועד לכולם. בזמן הצפייה מותר לאכול ולשתות, מותר לשבת או לשכב, מותר ללכת הלאה או לשתף פעולה עם השחקן

 

בכל מקום

תיאטרון רחוב ניתן לקיים בכל מקום.  בקניון, בסמטה, על חוף הים ובמדרחוב. 

 

מקורי ויצירתי 

תיאטרון רחוב משלב ממד אומנתי לצד אמירה חברתית. הוא עושה שימוש במיצגים, בובות ענק ואומנויות נוספות. 

 

מותאם אישית 

תיאטרון רחוב מעודד אינטראקציה בין השחקנים לקהל ומביא למעורבות חברתית ספונטנית שמותאמת לקהל המגוון תוך כדי תנועה. 

להזמנת תיאטרון רחוב ומייצגים לאירועים >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים