מטיילים אחרי החגים: 3 מסלולים לטיולי סתיו

מסלולים לטיולי סתיו

אין ספק כי בחגים אנחנו מעלים שניים שלושה קילו וזאת עקב כל הארוחות המיוחדות שאנו אוכלים. על רקע זה אנחנו חייבים לעשות הכול בכדי להוריד במשקל ואין ספק כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא פשוט ללכת לטיולים. התקופה אחרי החגים היא תקופה שבה מזג האוויר הוא מצוין וזה מאפשר לנו לצאת לטייל בכל שעות היום וליהנות מיום נפלא שלא נקבל בשום תקופה אחרת בשנה ועל כך יש לתת את הדעת. על רקע זה הבאנו בפניכם 3 מסלולים לטיולי סתיו אשר פחות מוכרים אך הינם יפהפיים במיוחד.

  • נחל אלכסנדר

בשנים האחרונות נחל אלכסנדר עבר שיקום מדהים והוא כיום אחד מהאטרקציות הגדולות ביותר במרכז הארץ. העובדה כי הוא שוכן ארבעים דקות מתל אביב וחמישים מחיפה הופכת אותו לכל כך מבוקשת. בנחל ניתן למצוא הרבה מאוד פינות חמד מטופחות מאוד ואין ספק כי הוא מהווה את אחד ממסלולי הטיול היפים והמהנים ביותר שיש לארץ שלנו להציע במיוחד במרכז הארץ ובכלל בכל הארץ.

  • הכרמל

כאשר אנחנו מדברים על מסלול טיול אטרקטיבי אנחנו חייבים לקחת בחשבון את הכרמל. מדובר בהר יפהפייה אשר יש בו הרבה מאוד מסלולים ואשר כדאי לבקר בו לפחות פעם בכמה שנים עם הילדים או לבד. נכון הכרמל נשרף בשתי שרפות גדולות בשנים האחרונות אך מאז הוא השתקם וניתן לומר כי זהו עדיין מחבלי הארץ היפים ביותר שיש כאשר אנחנו צריכים לזכור את הנופים המדהימים הנשקפים ממנו גם לחופי הים של חיפה וגם לפנים הארץ.

  • בקעת בית נטופה

בקעת בית נטופה היא אזור פחות ידוע מן הכרמל או מנחל אלכסנדר אך הוא ממש לא אזור פחות יפה או מרשים. מדובר בחבל ארץ בתולי אשר יכול להוות את אחד ממסלולי הטיול היפים ביותר בארץ ועל כן ביקור שם הוא כל כך מומלץ וכדאי. הבקעה שוכנת בין כפרים יפהפיים אשר ביקור בהם הוא גם מומלץ מאוד ואשר מאפשר לכם למצוא גם מסעדות מובחרות ואין דבר יותר מהנה מאשר לסיים מסלול טיול עם סעודה מכובדת.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעה ביוון
השוק צומח במהירות, אבל עדיין יש אתגרים רבים להתגבר עליהם אם ברצוננו להפוך לשחקן גלובלי. נדל"ן הוא סוג...
קרא עוד »
אוק 31, 2022
גלורי בגדי ילדים
איך עושים את זה נכון? איך מצליחים לבחור את הבגדים שיתאימו לילדים שלנו באופן המדויק ביותר? באמת הרבה...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
חשיפת היתרונות: שבע עובדות פחות מוכרות על הדרכת הורים
הדרכת הורים נתפסת לרוב לאור צרכיו של הילד, אך היתרונות שלה חורגים מעבר להתפתחות הילד בלבד. מדריך זה...
קרא עוד »
יול 31, 2023