אבקת כביסה – במחירים סופר משתלמים

קולבים לבגדים

כשאנחנו עומדים בסופר מול המדף של אבקת הכביסה. כדאי לדעת מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם לבחור את האבקת כביסה המשתלמת ביותר מבחינת איכות ובמחירים סופר משתלמים.

כדאי לבדוק כמובן את יעילות החומר על הכביסה שלכם. מגוון החומרים משפיעים בצורה שונה על סוגי בגדים. לכן חשוב מאוד לבחור את האבקה על פי הכביסה שלכם.

ניחוח האבקה

כמו כן ישנו מגוון רחב מאוד של אבקות בניחוחות שונים ומאפיינים מיוחדים. מומלץ לבחור את האבקה לפי טעמכם האישי האהוב עליכם.

ישנם אבקות כביסה המתאפיינים בהורדת כתמים – אם יש לכם ילדים בבית שחוזרים כל יום מהגינה עם כתמי בוץ ודשא, כדאי לבחור את האבקה המיוחדת לכך. ישנם אבקות מיוחדות המתמחות בניקוי כתמי שומן וכדו'.

האבקה נמכרת בסוגי מארזים שונים, בשקיות בקופסאות וכו'. תבדקו מה הכי מתאים לכם מבחינת הכנסת האבקה למכונה ומבחינת המקום בארון תכשירי הכביסה.

כביסה במים חמים או קרים?

חשוב לזכור כי כביסה במים קרים על ידי אבקת כביסה אינה בריאה לבגדים ואף עלולה להשאיר עליהם כתמי אבקה. השימוש באבקת כביסה הינו אך ורק במים חמים או פושרים, אז יצאו לכם בגדים ריחנים ונעימים.

בנוסף מארזי האבקה עשויים לרוב מנייר מה ששומר יותר על הסביבה מבקבוקי ומארזי פלסטיק שונים.

על מנת למנוע אי נעימויות ותקלות שונות, כדאי גם לבדוק את אבקת הכביסה, אם היא מתאימה למכונה שלכם.

זכרו: כל יצרן תמיד יגיד כי האבקה שלו היא האיכותית ביותר. בפרסומות השונות של חברות אבקת הכביסה תמיד תראו את אותם תמונות, – חולצה מלוכלכת ומוכתמת שלאחר הכיבוס היא יוצאת נקיה וריחנית. בפועל הם לא תמיד מדייקים. כדאי לקחת את הנאמר לתשומת לבכם, כדי שתקבלו את האבקה הטובה ביות במחירים סופר משתלמים.

לרכישה אונליין בקרו באתר שלנו: https://homeclick.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שתפו את הפוסט בין חברים