מה ההבדלים בין החלקה אורגנית להחלקת קראטין?

לשיער יש נטייה טבעית לשמור על צורתו ומרקם המקוריים. זאת בשל העובדה שהוא עוקב אחר מחזור הצמיחה של זקיק השערה. כאשר מחזור זה משתנה, השיער ישנה את צורתו ומרקם בהתאם. על מנת לשמור על מראה חלק, יש לדעת מתי מתרחש שינוי זה במבנה ולהתאים את הסגנון שלהם בהתאם. שיער הוא סוג של חומר אורגני. הוא גדל, מתבגר ומאבד את צורתו ומרקמו המקוריים עם הזמן.

יש לנו מסורת ארוכה של שימוש באותה מילה כדי לתאר שתי טכניקות שונות. במאמר זה נסביר את ההבדלים בין החלקה אורגנית לקראטין.

החלקת קראטין משמשת כאשר רוצים ליצור משטח חלק שנראה כמו שיער או עור טבעיים. אתה יכול להשתמש בו על כל סוג של נייר, אבל הוא משמש לרוב לכתיבה על נייר. החלקה אורגנית משמשת כאשר אתה רוצה ליצור משטח שנראה כמו המרקם הטבעי של השיער שלך או המרקם הטבעי של העור. זה עובד הכי טוב עם טקסט וגרפיקה שבהם הקווים ישרים יחסית, אבל לא עד כדי כך שקשה לקרוא אותם. ומכיוון שהחלקה אורגנית אינה דורשת ציוד מיוחד, ניתן ליישם אותה בכל מקום במשרד או גם בבית.

החלקת קראטין היא שיטה לנורמליזציה של טקסט המשתמשת בשילוב של שתי טכניקות: אלגוריתם ההפצה לאחור ושלב ה"החלקה". החלקת קראטין משמשת לעתים קרובות כדי לשפר את המראה של טקסט בתמונות או במסמכים.

מה זה ההחלקות? 

החלקת קראטין היא תהליך המשמש ליצירת מרקמים חלקים על העור. זה כרוך בשימוש בחומר כימי בשם הידרוקינון כדי לרכך את העור ולגרום לו להיראות מבריק וחלק יותר. הכימיקל הזה מכונה גם החלקה אורגנית, שזה למעשה אותו דבר.

תהליך ההחלקה האורגנית כולל מריחת הידרוקינון על העור, אשר נשטף במים לאחר מספר דקות. התוצאה של תהליך זה היא שהעור הופך חלק ומבריק יותר מבעבר. למידע אודות קורס החלקות

 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי ספורט לחורף
כל אדם רוצה להיות כמה שיותר בריא וכמה שיותר חזק השאלה היא איך נצליח להשיג את המטרה הזאת? יש הרבה מאוד...
קרא עוד »
ינו 22, 2019
צמידים לגברים
צמידים הם סוג מיוחד של תכשיטים שעונדים על ידי גברים. הם סמל לגבריות, כוח ועושר. ניתן לענוד צמידים...
קרא עוד »
יול 22, 2022
קורס עזרה ראשונה – למי זה מתאים?
אנשים שעוסקים במקצועות שדורשים הסכמה בהענקת עזרה ראשונה מצריכים את בעלי המקצוע לעבור קורס עזרה...
קרא עוד »
יונ 30, 2021