מתי זה הזמן הנכון לביצוע זיפות גגות

זיפות גגות הוא תהליך המונע חדירת רטיבות למבנה ומומלץ מאוד לבתים ומבנים. על ידי איטום גגות עם זפת מונעים כניסת מים לתוך המבנה. זה מסייע במניעת צמיחת עובש וטחב. זה גם מגן על מבנה הבניין, מה שמסייע בהארכת חייו. נסביר כעת מתי הזמן הנכון כדי לבצע זיפות גגות. 

איך מבצעים זיפות גגות ואיטום

זיפות גגות ואיטום גגות הוא תהליך הכולל מריחת נוזל לאחר חימום, על גג הבניין כדי למנוע נזילות. תהליך איטום הגג יכול להיות קשה ומייגע. זה דורש את השלבים הבאים:

  1. ניקוי משטח הגג במים וסבון; 
  2. מריחת איטום על פני השטח כולו; 
  3. ייבוש חומר האיטום; 
  4. ניטור דליפות עד 72 שעות.

הארכת חיי הגג ומניעת נזילות

איטום גגות הוא תהליך של מניעת כניסת אוויר ומים למבנה דרך הגג שלו. הדבר נעשה בעיקר כדי למנוע נזקים למבנה וגם כדי להאריך את אורך חיי הגג. איטום הגג עם זפת מיושם על משטח הגג והוא יוצר מחסום המונע גשם ואוויר לחדור פנימה. האיטום גם מונע ממים שמצליחים לעבור מלפגוע במצע. המצע שמורכב בדרך כלל מזפת, אספלט או חצץ.

מתי כדאי לבצע משימה זו? יש לבצע איטום גגות באופן קבוע על מנת למנוע נזילות ונזקים הנגרמים מחדירת מים לבית או לעסק שלכם. זהו חלק חשוב בתהליך שיפוץ הבית. זה תהליך שאסור להקל בו ראש ויש לעשות אותו תמיד כאשר בטוחים שהוא הכרחי. ניתן לבצע איטום גגות בחורף או איטום גגות בקיץ, כפעולת מנע. 

לסיכום, לפני שמתרחשת נזילה בגג שלכם, עליכם לאטום בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו למנוע נזקים ונזילות. זיפות גגות ישיג את המטרה בצורה טובה ובמחיר נוח. 

צרו קשר עם אדיב איטום גגות לפרטים נוספים>>>

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גלורי בגדי ילדים
איך עושים את זה נכון? איך מצליחים לבחור את הבגדים שיתאימו לילדים שלנו באופן המדויק ביותר? באמת הרבה...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
3 טכניקות הגנה עצמית שכדאי להכיר
רוצים לדעת שיש לכם את הכלים הדרושים כדי להקל על עצמכם במצב שבו אתם נאלצים להתמודד עם אלימות שמופנית...
קרא עוד »
פבר 09, 2021
לחצן מצוקה מזהה נפילה? – כן יש דבר כזה
בשעת לילה מאוחרת קיבלתם שיחת טלפון מדאיגה משכן של אבא שלכם שסיפר כי אביכם מאושפז בבית חולים. לאחר...
קרא עוד »
מאי 26, 2021