דלתות מיגון

מיגון דלתות  חשוב במקרים רבים. החשובים ביותר הם באזורים בהם מתקיימת פעילות ביטחונית ובמקרים של ניסיונות פריצה. אנחנו ממגנים את הבתים שלנו בכל דרך אפשרית כמו התקנת סורגים על החלונות התקנת דלתות מתוחכמות וממגנים זכוכיות של חלונות וויטרינות אז למה שלא נדאג גם למיגון הדלתות. ככל שנמגן את הבית שלנו יותר כך יהיה ליושבי הבית שקט נפשי גבוה יותר. בבית שיש ילדים קטנים המתגוררים באזורי אש הדרך להרגיע אותם ולאפשר להם לחיות חיים רגילים עד כמה שאפשר היא על ידי מיגון כל מה שניתן למגן ובכלל זה מיגון דלתות.

דלתות מיגון נגד פשיעה

ישנם סוגים שונים של דלתות ולכל אחת יש את מנגנון הפתיחה משלה. באזורי לחימה כמו בדרום הארץ ובזמן האחרון גם בצפונה דלתות מיגון היא פעולה חשובה ביותר. בכלל בכל מקום בו מתנהלת שיגרת חיים שונה מהנורמה חייבים לקיים את כל אמצעי הביטחון לתושבים. לדוגמא. באזור יהודה ושומרון יש מתקפות על בתי התושבים על ידי פלסטינאים שמחפשים לפגוע ביושבי הבתים. כדי למנוע חדירת כדורי רובים או אקדחים או רסיסים של רימוני יד ואמצעי לחימה אחרים צריך למגן את הדלתות. המיגון יקשה על כל מי שירצה לפרוץ פנימה לתוך הבית.

דלתות מיגון נגד עבירות ביטחוניות

כדי להימנע מפגיעת כלי נשק ובקבוקי תבערה כל תושבי המקום הקבועים עושים מיגון דלתות הרכב שלהם. לאחרונה נעשו פעולות תקיפה על רכבים שנעים בכבישי יהודה ושומרון ורוב הנפגעים היו בתוך מכוניות שלא היה להם מיגון דלתות. כדי להבטיח את נוסעי האוטובוסים הותקנו בהם דלתות מיגון. ההוראה של שלטונות הצבא וכוחות הביטחון שאין לנוע על כבישי האזור במכוניות שלא ממוגנות.

דלתות מיגון למניעת פריצות

לדלתות מיגון יש מטרה נוספת והיא מניעת פריצות לבתים ובתי עסק. חברות הביטוח דורשות הוכחות מבעלי העסקים בעת חתימה על פוליסת הביטוח שיש להם  מיגונים לדלתות וחלונות בית העסק. לבית עסק שיש לו חלון ראווה צריך למגן אותו לכל מקרה של ניסיון פריצה וגניבת המוצרים המוצגים בו או אפילו למקרה של פעילות עבריינית באזור שעלולה להביא לפגיעה בחלון הראווה על ידי כלי נשק.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים