על הדברת קרציות – ואיך למנוע את חזרתם?

הדברת קרציות

רוב האנשים שמגדלים חיית מחמד בבית יודעים לומר שחלק מהעניין הוא הטיפול מבחינת פרעושים וקרציות. ככל שאתם חיים במקום חם יותר, וככל שחיית המחמד נמצאת יותר בחוץ ובמקומות עם שיחים וצמחייה, כך הסיכוי למצוא עליה קרציות יגדל. הבעיה היא שקרציות עלולות להטריד ולהזיק לא רק לחיית המחמד אלא גם לבני הבית, מה שמסביר מדוע אי אפשר להסכים לחיות עם העניין הזה בשלום. לכן, מעבר לכך שכדאי מאוד להגן על חיית המחמד, רצוי להזמין שירותי הדברה קרציות ויפה שעה אחת קודם. זה לא משנה אם ראיתם רק קרצייה אחת מהלכת לכם בבית או יותר, כי בכל מקרה רצוי שתתקשרו עוד היום אל חברת הדברה מקצועית להזמנת שירותיה המתקדמים.

האם מדובר על עניין מורכב?

הדברת קרציות כוללת בדרך כלל שימוש בחומרי הדברה חזקים מאוד, וכל מה שיש לכם בבית צריך להיכלל בהדברה הזאת. כלומר, אם חשבתם לרגע שלא ידבירו את השטיחים שיש לכם בבית, כדאי שתדעו שזו טעות. מכיוון שהמדבירים צריכים להגיע לכל מקום, יש צורך להגן על כל מה שאפשר, וזה כולל בדרך כלל את הוצאת כל הכלים שיש לכם במטבח. בנוסף, כדאי לדעת שאחרי ההדברה ובמשך 48 שעות מוטב יהיה לא לשטוף את הרצפה. חשוב מאוד שאף אחד לא יהיה בבית בזמן ההדברה, כולל חיית המחמד, ולכן יש להיערך לעניין הזה מראש ולקבוע תאריך להדברה שיהיה נוח מכל הבחינות.

שומרים על חיית המחמד לאורך הזמן

למרות שכמעט כל החומרים שבעזרתם תוכלו להגן על חיית המחמד שלכם אלה חומרים כימיים שלא מאוד טובים לבריאות הכלב או החתול, חשוב מאוד להקפיד על השימוש בהם. זו הדרך היחידה שיש לכם להגן על החיה עצמה וגם על הבית, שכן אם לא יהיו קרציות על הכלב או על החתול, גם לא תמצאו אותן בביתכם. יש עונות שבהן ההסתברות למצוא קרציות גדולה יותר, ובראשן עונה הקיץ, כך שחשוב מאוד להשתמש בכל חומרי ההדברה הכי טובים שיש כדי להבטיח חיית מחמד חופשיה מקרציות וממזיקים אחרים.

אולי יעניין אתכם גם: הדברה בבית נגד עש

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים