חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

חם בחודש אוגוסט? בקרוב אתם כנראה תשכחו מזה. בשנים האחרונות, בעקבות ההתחממות הגלובלית, ישראל הולכת ומאמצת אקלים מדברי במובן החד והטהור יותר של המילה ביחס לעבר: אם בעבר, בין הקיץ המחשמל לחורף המקפיא היו כמה שבועות של חסד סתווי נעים וחסד אביבי בתום מערכה חורפית, כיום העונות הללו הולכות ונעשות נחלת העבר. ישראל היא מדינה שהחורף בה קר מאד והקיץ בה חם מאד. תמורה זו, כאמור, מאפיינת מדינות רבות בעולם בשל תמורות ההתחממות הגלובלית. הפתרון לכך פשוט מאד: אם הטבע לא יכול לספק לכם בקרה שתסב לכם נעימוּת, אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם באמצעות חימום תת רצפתי חשמלי.

לא צריך להדליק מזגן על חום כשאפשר לינוק אותו מהרצפה

פעמים רבות, פעולת הפעלת המזגן על מצב חם או הפעלת מפזר חום תלוי על מדף מוגבה, משיגה את התוצאה שבכלל לא ביקשתם. עיקר עומס הקור מגיע מהרגליים. כך תמיד היה וכך תמיד יהיה. מיתרי העצבים, עוביו הדק של העור, הכל נמצא שם, וכאשר קר שם קר בכל הגוף. לכן, הפתרון הוא הדלקת מכשיר דמוי מזגן רק שהחום נפלט מהרצפה. למעשה, זהו לא מכשיר, אלא מערכת חימום תת רצפתי. המערכת מוטמעת מתחת לבלטות שלכם ומאפשרת, באמצעות מפסק חשמלי, לכבות, להדליק, וכאשר היא דלוקה, לשלוט בטמפרטורה ובעוצמת פליטת החום.

התקנת מערך חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי הוא הפתרון עבור כל מי שסובל מקור מהרצפה ומעוניין, במקום להביא שטיח, לאפשר לעצמו דריכה חמה ונעימה. התשתית מתאימה לכל סוג של ריצוף, מחרסינת גרניט פורצלן ועד קרמיקות לסוגיהן. האריחים החדשים מהסדרות הללו נועדו לעבוד בעומסי טמפרטורה. רצוי לשאול את המתקין שלכם ואת החברה שמכרה לכם את האריחים כדי לוודא ולצאת למסלול שישנה את חייכם בבית ויספק לכם חימום ממש מתחת לכפות הרגליים שלכם.

הנאה מתשתית חימום קבועה

מעתה, הרצפה היא כמו מזגן ענק הפרוס ברחבי הבית. אם אתם רוצים, אתם יכולים להדליק חום מתחת לבלטות ואם השמש יוצאת כמובן שניתן לסגור מיד, מבלי שהחום ייחלש בהדרגה. הרצפה חוזרת באופן מהיר למצב קר ומצנן המספק קונטרה לחום השמש.

הפעלה נוחה וקלה של כל התשתיות

הדרכה מסופקת בסיום ההתקנה, הפעלה פשוטה וקלה של כפתורי השליטה, הגברה והחלשה קלות ביותר, הגעה לתוצאות חימום מהירות, אפשרות לחמם חדר בודד או מתחם שלם, הנאה מחשבון חשמל לא יקר באופן יחסי על אף שמדובר בפתרון אלקטרוני המבוסס על יחידות חום. מעל לכל, זוהי תשתית שמאד כיף להשתמש בה ואתם תתקשו להבין איך הסתדרתם בלעדיה עד כה. אם חשוב לכם בית מאובזר, חימום תת רצפתי חשמלי צריך להיות חלק אינטגרלי מתשתיות הקבע שבתוכו. ניתן להסדיר התקנה בחברת מומחים עבור חימום תת רצפתי ולזכות את הבית שלכם במיטב בנושא החימום הפנימי בעונות החורף המקפיאות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות מרכזיים של טעינת רכב חשמלי
טעינת רכב חשמלי (EV) הפכה לאבן יסוד של יוזמות תחבורה בת קיימא ברחבי העולם, ומציעה יתרונות רבים הן...
קרא עוד »
מרץ 28, 2024
חדרי נוער מעוצבים – טיפים לעיצוב בוגר
כל ילד רוצה לישון בחדר המעוצב לפי טעמו. אך על פי רוב ההורים שמעצבים עבורו את החדר מצליחים איכשהו לקלוע...
קרא עוד »
נוב 11, 2021
מה תפקידו של עורך דין ביטוח סיעודי?
אדם סיעודי מוגדר כמי שאיננו מסוגל לבצע באופן עצמאי שלוש פעולות או יותר, מפעולות היום יום השגרתיות. מי...
קרא עוד »
אפר 18, 2021