האם הצימרים בצפון איבדו את הקסם שלהם?

האם הצימרים בצפון איבדו את הקסם שלהם?

תחום הנופש והפנאי התפתח מאוד בשנים האחרונות. לצד תנופה באטרקציות ובמגוון פעילויות מרתקות, אנחנו עדים גם לשינוי דרמטי באפשרויות ליציאה מהארץ. אם בעבר כל טיסה לחו"ל הייתה כרוכה בעלויות גבוהות ובתכנון מקדים, הרי ככל שהשנים חולפות היציאה מהארץ קלה ונגישה יותר. וגם המחירים לגמרי אפשריים. אלו טיסות הלואו קוסט והמחירים הזולים של בתי המלון בחו"ל בהשוואה למלונות בארץ. לא פלא שרבים הם הישראלים שבוחרים להמריא לחו"ל ולחוות חופשה בחו"ל. לא פלא שבתי מלון בארץ וגם צימרים אבדו מעט מהקסם שלהם.

למה שווה בכל זאת לצאת לצימר?

צימרטופ מבהירים כי אמנם רבים הם אלו שבוחרים לצאת לחו"ל לחופשה, אבל בכל זאת יש בצפון יתרונות רבים שבכל זאת מזמינים נופשים לבוא וליהנות מחופשה מהנה באווירה מיוחדת. בואו ונבין מדוע הצימרים בצפון יישארו רלוונטיים בכל זמן ולא יאבדו מהייחודיות שלהם.

  • נסיעות לא ארוכות – לא תמיד יש לנו את האפשרות להקדיש זמן ומשאבים בנסיעות ממושכות וטיסות. יציאה לצפון אמנם כרוכה בנסיעה של מספר שעות, אבל זה בכל זאת לא דומה לטיסה ממושכת. אתם במרחק נסיעה ממגוון צימרים יוקרתיים!
  • חופשה ספונטנית – חופשה בחו"ל לרוב מחייבת היערכות מוקדמת. כלומר, עליכם לברר מראש על היעד ועל הטיסות, לבדוק מה לגבי ויזה וכדומה. לא כך כאשר יוצאים לחופשה בארץ. האפשרויות זמינות יותר, וכמה שהיציאה מהארץ נעשתה לזמינה וקלה כל כך בשנים האחרונות, עדיין טיול בתוך גבולות ישראל נחשבת לפשוטה יותר. מצאו עכשיו צימר רומנטי: https://www.zimertop.co.il/romantic.html
  • אהבת המולדת – ישראלים בנשמה לא יוותרו מהר כל כך על היכרות עמוקה עם הארץ שלהם. ככלות הכול זו הארץ שלנו ויש לה כל כך הרבה ייחודיות ומה לספק לנו. למה להרחיק נדוד אם אפשר ליהנות כאן, קרוב לבית. בואו ליהנות מהצפון העשיר שמציע לנו כל כך הרבה חוויות ואטרקציות שאין דומה להם באף מקום בעולם.
  • שפה וגמישות – צימר בצפון מאפשר לכם להתנתק מהשגרה ולנפוש באווירה מיוחדת ושונה מהווי היום יום שלכם. וכל זאת לצד ישראלים דוברי עברית. אין צורך לשבור שיניים ולנסות לגשר על פערי שפה ומנטליות. צימרים בצפון זו חופשה נפלאה!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גיטרה לילדים

אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ירכוש תחביב שגם מאוד יועיל לו, לימוד גיטרה יכול להיות דבר מצויין. לימוד גיטרה הוא גם מהנה וגם תורם להתפתחות

קרא עוד »

אופטומטריסט רמת גן

ברמת גן ניתן למצוא לא מעט אופטומטריסטים מקצועיים יותר ופחות. כיצד נדע לבחור את האחד שלנו ? קודם כל החשיבות היא למיקום הגיאוגרפי, רמת גן

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים