קבוצת רפאל ושוק הנדל"ן המשגשג בישראל

בישראל בכל שנה מתנהלות עסקאות נדל"ן בהיקף של מילארדי שקלים. שוק הנדל"ן כולל בתוכו תחומים רחבים כמו קבוצות רכישה להשקעה בנדל"ן, פרויקטים של התחדשות עירונית, פיתוח קרקעות, בנייה למטרות מסחר, בנייה למטרות מגורים ועוד. זה לא סוד שבישראל יש דרישה מטורפת לנדל"ן שהשוק לא מצליח לספק. לכן, כאשר מדובר בעסקאות נדל"ן, אם פועלים נכון, יש אפשרות להרוויח והרבה. חברות שונות כמו קבוצת רפאל מציעות לאזרחים רבים אפשרות להשקיע בנדל"ן או לקבל את שירותיה להשבחת נכסים קיימים. 

באיזה תחומים עוסקת קבוצת רפאל?

קבוצת רפאל מאפשר ללקוחותיה לקבל מענה מלא בכל התחומים של השקעות נדל"ן. בזכות מומחים שונים בתחומים של בנייה, התפתחות עירונית, חוקים ומשפט ועוד, קבוצת רפאל מספקת שירות מקצה לקצה לקהל לקוחותיה. הקבוצה מתכננת ומנהלת תחומים מגוונים של השקעות והשבחת נדל"ן, קבוצות רכישה שונות, פרוייקטים שמיועדים למגורים לצד פרויקטים המיועדים למסחר, השקעה במשרדים ועוד. בכל שלב, יש לקבוצה פרוייקטים מגוונים במצבים שונים, בשיווק, בבנייה ובמכירה. 

מה עוד כדאי לדעת על חברות נדל"ן יזמיות כמו קבוצת רפאל?

כדי להתחיל בתהליך של בנייה, בדרך כלל חברות כמו קבוצת רפאל יתחילו במציאת קרקע שנראית להם פוטנציאלית להתחלת התהליך. החברה תתחיל לבדוק מה הזכויות של בנייה בקרקע, הן ברמה החוזית והן ברמה הפיזית של השטח. במידה וקיים כבר מבנה בקרקע כמובן שההתייחסות תהיה שונה מקרקע ללא בנייה. במקביל, תוכל חברת הנדל"ן להתחיל בתהליך של רכישת הקרקע באמצעות הון עצמי, גופים מממנים שונים, משקיעים או קבוצות רכישה. בשלב זה תצטרך החברה כבר להציג את התוכנית שלה, כמה יחידות דיור יהיו לדוגמה, חניות, תוספות נדרשות לסביבה ברמה העירונית וכן הלאה. יחד עם פירוט התוכנית הזו תחשב החברה את העלויות ביחס להכנסות ברמת התוכנית העסקית. במידה ואושרו הכספים ויש מימון ניתן להתחיל ממש לייצר תוכנית בנייה מפורטת ולנסות לקבל את ההיתרים הנדרשים לבנייה. תוכנית זו תכלול כבר ירידה לפרטים כמו כמה מדרגות יהיו, איך יראה המבנה מבחוץ, איפה תמוקם מערכת מיזוג האוויר וכן הלאה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
 3 סיבות להשכיר יאכטות
היום ניתן למצוא לא מעט סיבות מדוע כדאי לכל אחד להשכיר יאכטות. חשוב קודם כל להבין, כי אין מדובר כאן על...
קרא עוד »
פבר 15, 2021
טיפים מומחים לבחירת פתרונות למטבח במחירים נוחים
מחפשים מהפך למטבח בתקציב נמוך? כאוטוריטה מובילה בתחום עיצוב ושיפוץ מטבחים, אני כאן כדי להעניק לכם...
קרא עוד »
מרץ 11, 2024
עיצוב אופנה מעשית – באיזה גיל כדאי להתחיל
עיצוב אופנה הוא תחום שקורץ להרבה אנשים ובמיוחד לחובבי התפירה. אך רובם נמנעים מללמוד אותו בשל חששות...
קרא עוד »
פבר 02, 2022