היתרונות של המחלקות הסיעודיות בבית אבות

מחלקות סיעודיות

המחלקות הסיעודיות בבית אבות הן מחלקות מקצועיות ביותר. הרופאים האחיות וצוותי הסיעוד מתמודדים עם אין ספור בעיות רפואיות ועושים כל שניתן כדי לסייע למטופלים.

היתרונות המחלקות הסיעודיות בבית אבות

מדובר בצוותים מיומנים ומנוסים מאד, רוב העובדים מתמקדים בתחום הגריאטרי שנים רבות ולכן הם יודעים כיצד להתמודד במצבים שונים.

כל חולה חדש נבדק באופן מוקפד ביותר כדי שהצוות יידע את כל הבעיות הרפואיות שלו. בהתאם לכך נקבעת לו שגרה יומית הכוללת את המזון המתאים עבורו, בהאכלה עצמית, סיוע בהאכלה או בריסוק המזון. הקפדה על שתיה, פיזיותרפיה, החלפת טיטולים בזמנים קבועים או על פי צורך.

במחלקות הסיעודיות של בית גיל פז קיים ציוד ייעודי אשר באמצעותו הצוות מבצע את הפעולות האלמנטריות כמו רחצה באמצעות מנוף מיוחד, אשר מאפשר לרחוץ את המטופל באופן מושלם. כל אחד מהמטופלים מקבל מיטה איכותית בעלת מזרן נוח והוא מתגורר בחדר לבד או עם מטופלים נוספים, בהתאם ליכולות בכל אחת מהמחלקות הסיעודיות.

השגחה רפואית במחלקות הסיעודיות

העובדים הסיעודיים נמצאים כל הזמן עם היד על הדופק ומטפלים בכל צורך של חולה. אם הן מבחינות בבעיה רפואית, התדרדרות או שקיים חשד למחלה, הם מבקשים מהרופא שיגיע כדי לבדוק אותו. ברוב המקרים הרופא גר בתוך בית האבות ולכן הוא מגיע תוך פרק זמן קצר יחסית ומקבל החלטה אם לבצע טיפול מסוים או להעביר את החולה לבית החולים להמשך טיפול.

סוגי המחלקות הסיעודיות

בבתי אבות רבים ההורים מגיעים כעצמאים וכאשר מצבם הבריאותי משתנה, הם מועברים במקום המוכר להם למחלקה הסיעודית. קיימת מחלקה רגילה המטפלת בסוגים שונים של מקרים ומחלקה סיעודית מורכבת, המותאמת למי שזקוק לחמצן, בעלי פצעי לחץ חמורים ועוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך להתגרש יפה

איך להתגרש יפה

סרטים, ספרים ויצירות אחרות לימדו אותנו שגירושין הם לא דבר יפה, להיפך. אנחנו זוכרים לא מעט יצירות שונות בהן הזוגות נאבקו אחד בשנייה, עד לכדי

קרא עוד »

מה זה אומר סוכה טלסקופית?

מוטות טלסקופיים הם מוטות שיש בהם אפשרות פנימית להגדיל אותם כלפי למעלה או להקטין את אורכם. לכל מוט טלסקופי יש רבדים פנימיים שאפשר לשלוף אותם,

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים