רויאל קנין – השאר זה רק מזון

רויאל קנין

כל מי שגידל כלב או חתול אי פעם יודע שבחירת המזון לחיית המחמד אינה דבר של מה בכך. סוג המזון מכתיב את הגדילה של הכלב והחתול ומשפיע על ההתפתחות שלהם. ממש כפי שמזון לתינוקות משפיע על גדילתם כך גם המזון שניתן לחיית המחמד שלנו שלנו ממלא תפקיד מפתח בשמירה על בריאותה ובתהליך הגדילה שלה. כיום בשונה מבעבר יש מבחר עצום של סוגי מזון לכלבים ולחתולים, שנבדלים זה מזה באיכות ובתרכובת וכמובן במחיר.

 

המשפט הידוע שזול עולה יותר תקף גם בבחירת האוכל לכלב או לחתול שלכם. מזון באיכות נמוכה יעלה פחות בטווח הקצר, אולם הוא עלול להוביל להזדקנות מהירה של חיית המחמד שתוביל לבעיות רפואיות שונות, בעיות בחניכיים ובשיניים ובעיות עיכול שונות. כל אלו יצריכו ביקורים תכופים אצל הווטרינר, תרופות וטיפולים שיגרמו לכלב או לחתול סבל מיותר ומכם יגבו מחיר כבד. לפיכך בחירה מותאמת של סוג האוכל לפי גיל, גזע וצרכים ייחודיים כמו משקל או מצב רפואי מסוים היא קריטית להווה ולעתיד.

 

רויאל קנין מול כל יתר

כל מי שמכיר את תחום המזון לכלבים ולחתולים יודע שהחלוקה ברורה: יש את רויאל קנין ויש את כל היתר. רויאל קנין היא מותג מזון לכלבים מקורו בצרפת והיא בעלת וותק של עשרות שנים. החברה מייצרת מגוון רחב של מזונות לכלבים ולחתולים לפי התאמה, כאשר ישנו מזון לגורים עד גיל שנה, מזון רגיל לכלבים ולחתולים בוגרים וכמובן מזון רפואי גם לכלבים וגם לחתולים. גם בתוך תחום המזון לבוגרים ישנה חלוקה לפי משקל בקטגוריות של אדולט, מיני ומדיום.

 

לכלבים ולחתולים בעלי רגישויות יש מוצרים כמו רויאל קנין סנסיטיב שמכילים תרכובת מיוחדת שמתאימה לבעלי אלרגיות או רגישויות למיניהן וכמובן ישנו רויאל קנין לייט שמותאם לכלבים או לחתולים בעלי בעיות משקל ומציעים דיאטה מותאמת עבורם. סוגים אחרים של המזון נקראים רויאל קנין אינטסטינל, סטריליזד, רנל, ג'וניור, פודל, יורקשייר, אוביסיטי ועוד סוגים אחרים.

 

כאמור מדובר על מותג איכותי אבל בתוכו קיימת חלוקה ייעודית ומותאמת למגוון תרחישים, ולכן כדי להתאים את המזון הרצוי לכלב או לחתול שלכם כדאי להתייעץ עם הווטרינר.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של מתקן כדורסל בבית
מי שגר בבית פרטי ויש סביבו חצר גדולה או גינה נחמדה, יכול לרכוש מתקן כדורסל ולהתקין אותו בחצר. מדובר...
קרא עוד »
מרץ 25, 2021
מכונות שטיפה תעשייתיות – מידע חשוב
מכונות שטיפה תעשייתיות משמשות לניקוי ציוד תעשייתי כגון מכונות וחלקי מכונות. הם משמשים גם בתעשיית...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
עגלה לבובות חובה לכל ילד וילדה
  אם ישנו משחק בשוק הישראלי שמחזיק כבר במשך דורות על גבי דורות הוא ללא ספק עגלה לבובות. אך בשנים...
קרא עוד »
יול 21, 2021