3 המזרנים שאתם חייבים להכיר

מזרונים הם מוצר שמשמש אותנו במשך שנים רבות ואף לשעות רבות ביממה. כיום, גברה המודעות לכך שהמזרונים מהווים ערובה לשינה איכותית וטובה ואף לשמירה על בריאות הגב. על כן, חשוב מאוד להקפיד לרכוש רק מזרונים איכותיים שיוצרו על ידי חברה מוכרת ומקצועית ולא לקמצן בדבר שנחשב כחשוב מאוד לעניין הבריאות שלכם.

כמו בכל מוצר, גם בתחום המזרונים ניתן למצוא את החברות הבולטות והמקצועיות, אלה שקיימות בשוק כבר שנים רבות ונמצאות בטופ של תחום המזרונים הישראלי. בשורות הבאות תוכלו למצוא פירוט על שלושה סוגי מזרונים שאתם חייבים להכיר.

  1. מזרוני קינג דיוויד

מזרוני קינג דיוויד הם "ה"מזרונים והם אלה ששולטים בשוק המזרונים הישראלי. חברת קינג דיוויד הינה חברת מזרונים מקצועית ובעלת וותק של עשרות שנים בייצור מזרונים ובשיווקם. לקינג דיוויד ישנו מבחר של מזרונים – החל ממזרונים אורטופדיים עם קפיצים, מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים ועד למזרונים עם קפיצים מבודדים. האחריות שניתנת על מזרוני קינג דיוויד תלויה בסוג המזרון שנרכש והוא נע בין 10 עד 20 שנה.

  1. מזרוני פולירון

חברת פולירון הינה בעלים של מפעל מוביל בארץ לייצור מזרונים אורטופדיים מכל הסוגים. אומנם, מפעל החברה ממוקם בקיבוץ זיקים אשר בדרום הארץ, אך זוהי חברה מוכרת וידועה בתחום המזרונים. על כן, ניתן להשיג את המזרונים שלה בחנויות המובחרות שפזורות ברחבי הארץ. מזרוני פולירון קיימים בשני רמות קושי – דרגה 3, שהם מזרונים גמישים יותר ודרגה 4, שהם מזרונים קשיחים יותר. כמו כן, מעניקה החברה תקופת אחריות של 15 שנה על מגוון המזרונים שהיא מייצרת.

  1. מזרוני מנדלבוים

חברת מנדלבוים היא חברה מובילה בתחום ייצור המזרונים בישראל משנת 1932. זוהי חברה שמתמחה בייצור מזרונים אורטופדיים עם קפיצים וגם כאלה ללא קפיצים. וניתן להזמין אותם בגודל מותאם אישית. כמו כן, בבעלותה של חברת מנדלבוים קיים מפעל לייצור ספוג אשר משווק ספוג, ויסקו ולטקס ליצרני המזרונים המובילים בישראל. למזרוני מנדלבוים ישנה אחריות מטעם החברה למשך תקופה של 18 שנה מיום רכישת המזרון. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מטבחים קטנים
צרכנות

מטבחים קטנים – יתרונות גדולים

לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות, או מפאת האפשרויות העומדות בפניהם. בסתרי הלב, גם כשהדירה

קרא עוד »
עריכת צוואה
דין ומשפט

מתי כדאי לערוך צוואה?

צוואה חוקית היא הצהרה כתובה, בעלת תוקף משפטי, שתפקידה להסדיר את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. קיימים 4 סוגי צוואות חוקיות בישראל, שיש לערוך

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים