5 סימנים שהגיע הזמן ללכת לייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי

מערכות יחסים מתבססות – על הבנה, אמון הדדי, כמו גם על הצורך להיות ולבלות במחיצת אדם אוהב. רבים הזוגות שבהחלט מתחילים את מערכת היחסים שלהם כשכול האלמנטים האלה קיימים. אבל מה קורה כאשר המציאות דופקת על הדלת ומגלה כי מערכת יחסים זה דבר קשה? במקרים כאלה רבים מחפשים סימנים לכך שהגיע הזמן לטפל בזוגיות. (לא חשוב אם זו זוגיות פרק ב' או אהבה ראשונה) הנה 5 סימנים כאלה: 

וויכוחים בלתי פוסקים

מכירים את ההרגשה הזאת שאתם כל הזמן רבים את אותו הריב? מכירים את הוויכוח החוזר על חינוך הילדים או הוצאת הכלב לטיול? ויכוחים הם חלק ממערכות יחסים בריאות, במידה והם נותרים בטונים הנכונים. אבל מה עושים כשהריבים הופכים תכופים יותר ויותר? ריבים בלתי פוסקים שלא מובילים לשום מקום – דורשים טיפול. 

כשאין אמון

הפרת אמון יכולה להתרחש בעת בגידה, במקרים של שקרים במערכת היחסים, הסתרת מידע וכולי. במידה והאמון אבד – חשוב להחזיר אותו באמצעות טיפול של אשת מקצוע משום שאף מערכת יחסים לא יכולה לעבוד ללא אמון הדדי. 

חוסר משיכה 

כשנפגשתם, בני או בנות הזוג שלכם עשו את הכול כדי להיות מושכים בעינכם, בין אם מבחינת העניין והשיחה הזוגית, לבין אם מבחינת מראה חיצוני. כעת אחרי שנים: אנחנו ובני הזוג קצת פחות מתאמצים כדי למשוך אחד את השנייה. כשאין משיכה מינית חשוב לנסות לטפל בנושא כדי להחזיר את החשק המיני והתשוקה. 

אלימות מילולית

גם אלימות מילולית יכולה להכניס את רגלה האיומה למערכת היחסים. במידה ואתם חשים שבני הזוג נוקטים במילים קשות, חשוב לדעת כיצד מתקשרים נכון. במידה והאלימות נמשכת, יש לגדוע אותה באיבה. 

רומנטיקה "מתה"

כשאתם לא חשים מחוזרים ואוהבים, חשוב לדעת אל ייעוץ זוגי ברחובות כדי לדעת כיצד מחזירים את האהבה לזוגיות. כך תחיו חיים נעימים ואיכותיים. 

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיגון
מיגון ממ"ד הוא כזה שכל מי שיש לו נכס בבעלות צריך שיהיה לו, בין אם מדובר על בית ובין אם על משרד או חלל...
קרא עוד »
יונ 13, 2021
ביטוח לכלבים – מדוע חשוב שיהיה לנו ביטוח כזה
כשאנחנו מביאים כלב הביתה, בין אם הוא גור או כלב בוגר, אנחנו מסתכלים רק על הצד החיובי, הצד היפה שבעניין,...
קרא עוד »
אוג 22, 2019
מעקה למיטה
איך אתם הלכים לישון בלילה? האם אתם חוששים כי לפתע פתאום תמצאו את עצמכם על הרצפה לאחר שאתם נעים באופן...
קרא עוד »
נוב 18, 2020