אילו שימושים יש למלמין אקוסטי

מלמין אקוסטי

אקוסטיקה היא היכולת לשהות בחלל אשר אינו מושפע מן הרעש אשר נמצא בתוכו או מן האזור אשר נמצא בסמוך אליו. על מנת להגיע אל רמה מופחתת ככל האפשר של רעש צריכים להתחיל עם בנייה נכונה, ולאחר מכן להתקדם אל עבר התקנה של חומרים אשר משפיעים אל רמת הזליגה של הרעש בצורה ניכרת שהופכת כל מקום להרבה יותר נעים לשהייה.

יש מקומות שבהם צריכים אקוסטיקה טובה עבור יצירה, כמו בעולם המוזיקה, ויש מקומות שבהם צריכים לדעת לנהל את העבודה מבלי שהרעש של האנשים ושל העבודה יפריע לאדם האחר אשר נמצא שם. כאן נכנס השימוש במלמין אקוסטי שמגיע בתור אריח דקורטיבי שלוכד את הרעש בהצלחה רבה.

ספוג לשימוש ביתי

יש לא מעט זמרים יוצרים אשר להם האזור של העבודה הוא אחד מן החדרים של הבית. על מנת שהעבודה באותו החדר תישאר שמה ולא תהיה מושפעת מכל מה שקורה מסביב, ישנה האפשרות של התקנת ספוג אשר מאפשר לשמור על רמה נאותה של אקוסטיקה שהיא כאמור קריטית עבור יוצרים, בעיקר אם זהו סטודיו שבו מבצעים הקלטה של כל יצירה. עבור סביבה ביתית יש הממליצים על סונקס מלמין מוקצף אשר לו יש עמידות מצינת לאורכה של תקופת שימוש שבה נהנים מחומר שהוא גם איכותי וגם ידידותי לסביבה, ללא כל סכנה של פליטת גזים רעילים, והכי חשוב עם הפחתה משמעותית של הד ורעש שמתרחשים בבתי מגורים.

ספוג לבידוד בתעשייה

אם פעם יצא לכם להיות בתוך מתחם של משרדי ענק, וודאי שמתם לב עד כמה המקום הוא רועש, גם כאשר נכנסים אל המשרד וסוגרים שם את הדלת. דבר זה נובע מהחלל הגדול שבו יש הד טבעי שנוצר ורק הולך ומחמיר ככל שמדובר במקום שבו יש הרבה מאוד אנשים והרבה מאוד עבודה כל הזמן.

לשם כך לא פעם רואים כי התקרה היא כזו אשר בה יש ריבועי גבס שאמורים להעניק סביבה יותר אקוסטית, לצד מבנה שבו יש קירות כבדים, חלונות מזכוכית כפולה ובידוד אקוסטי על ידי הוספה של ספוג מלמין אקוסטי שנותן בקרה טובה על רמת הדהוד וסופג את כל הרעש, כפי שניתן גם לראות באתר של סונקס אקוסטיקה.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפני חנוכה – איך להכין סופגניות טעימות בקלות
כולנו יודעים שסופגניות הן פינוק טעים. אבל איך אנחנו מייצרים אותם? הם צריכים להיות ממרכיבים שיש לנו...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022
החשיבות של מעצב פנים
לעיצוב הבית, העסק או כל מתחם אחר שלכם יש השפעה משמעותית על האורחים במקום, על ההרגשה שלכם ועל אנרגיה...
קרא עוד »
נוב 18, 2019
איך תבחרו ריהוט לחדר ילדים
אחד מהחדרים שכל אדם אוהב להשקיע בהם כאשר מדובר בעיצוב ביתו הפרטי הוא: חדר הילדים. כל הורה מעוניין...
קרא עוד »
אפר 30, 2019