אילו שימושים יש למלמין אקוסטי

מלמין אקוסטי

אקוסטיקה היא היכולת לשהות בחלל אשר אינו מושפע מן הרעש אשר נמצא בתוכו או מן האזור אשר נמצא בסמוך אליו. על מנת להגיע אל רמה מופחתת ככל האפשר של רעש צריכים להתחיל עם בנייה נכונה, ולאחר מכן להתקדם אל עבר התקנה של חומרים אשר משפיעים אל רמת הזליגה של הרעש בצורה ניכרת שהופכת כל מקום להרבה יותר נעים לשהייה.

יש מקומות שבהם צריכים אקוסטיקה טובה עבור יצירה, כמו בעולם המוזיקה, ויש מקומות שבהם צריכים לדעת לנהל את העבודה מבלי שהרעש של האנשים ושל העבודה יפריע לאדם האחר אשר נמצא שם. כאן נכנס השימוש במלמין אקוסטי שמגיע בתור אריח דקורטיבי שלוכד את הרעש בהצלחה רבה.

ספוג לשימוש ביתי

יש לא מעט זמרים יוצרים אשר להם האזור של העבודה הוא אחד מן החדרים של הבית. על מנת שהעבודה באותו החדר תישאר שמה ולא תהיה מושפעת מכל מה שקורה מסביב, ישנה האפשרות של התקנת ספוג אשר מאפשר לשמור על רמה נאותה של אקוסטיקה שהיא כאמור קריטית עבור יוצרים, בעיקר אם זהו סטודיו שבו מבצעים הקלטה של כל יצירה. עבור סביבה ביתית יש הממליצים על סונקס מלמין מוקצף אשר לו יש עמידות מצינת לאורכה של תקופת שימוש שבה נהנים מחומר שהוא גם איכותי וגם ידידותי לסביבה, ללא כל סכנה של פליטת גזים רעילים, והכי חשוב עם הפחתה משמעותית של הד ורעש שמתרחשים בבתי מגורים.

ספוג לבידוד בתעשייה

אם פעם יצא לכם להיות בתוך מתחם של משרדי ענק, וודאי שמתם לב עד כמה המקום הוא רועש, גם כאשר נכנסים אל המשרד וסוגרים שם את הדלת. דבר זה נובע מהחלל הגדול שבו יש הד טבעי שנוצר ורק הולך ומחמיר ככל שמדובר במקום שבו יש הרבה מאוד אנשים והרבה מאוד עבודה כל הזמן.

לשם כך לא פעם רואים כי התקרה היא כזו אשר בה יש ריבועי גבס שאמורים להעניק סביבה יותר אקוסטית, לצד מבנה שבו יש קירות כבדים, חלונות מזכוכית כפולה ובידוד אקוסטי על ידי הוספה של ספוג מלמין אקוסטי שנותן בקרה טובה על רמת הדהוד וסופג את כל הרעש, כפי שניתן גם לראות באתר של סונקס אקוסטיקה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים