שירות סיעוד למבוגרים

שירות סיעוד למבוגרים

מבוגרים עוברים שינויים מרחיקי לכת בשנים המתקדמות שלהם. הגוף נחלש והכוחות לגמרי לא מה שהיו בעבר. לא פעם הם מתמודדים עם מחלות כרוניות או תופעות בריאותיות מטרידות שפוגעות משמעותית בתפקוד שלהם. מצב כזה בו אדם הופך להיות למוגבל, והוא אינו יכול לבצע פעולות יום יום פשוטות הוא מצב עצוב וכואב. המבוגר מוצא את עצמו תלותי באחרים שיעזרו לו, יקנו לו, ירחצו אותו ויטפלו בו ובאופן כללי הוא זקוק למענה או טיפול סיעודי 24 שעות.

מטפל סיעודי שיעשה את העבודה

במצב כזה בו המבוגר אינו יכול לנהל בעצמו את סדר היום שלו, הוא יהיה חייב לצדו מישהו שיהיה לו לעזר. זה יכול להיות בן משפחה או בן הזוג. נכון, זה מעולה כשכך הם פני הדברים. אבל מציאות החיים מלמדת שזה לא אפשרי. כולנו עסוקים, לא פעם בן הזוג גם הוא כבר ממש לא במיטבו וזקוק לעזרה גם הוא. הילדים עסוקים בחיי היום יום והמשפחה שלהם. והמבוגר עלול למצוא את עצמו במצוקה קיומית. מי יכין לו את האוכל? יכבס לו את הבגדים? ישוחח עמו וידאג שהוא יקבל את התרופות?

שירותי סיעוד לרווחת הקשיש

התשובה היא שירותי סיעוד לקשישים. מדובר על מענה מקצועי וממוקד שנועד למלא את החלל שנוצר בחייו של המבוגר, ולאפשר לו להזדקן בכבוד למרות הקושי והמוגבלות שלו. השירות כולל שהייה רציפה של אח או אחות סיעודיים אשר עברו הכשרה מיוחדת. הם נמצאים לצד המבוגר בשעות המשמרת שלהם וממלאים את התפקידים שלהם בנאמנות. הם דואגים לבריאות המבוגר, מוודאים שמצבו הבריאותי תקין, עונים על שאלות ובאופן כללי עושים כל פעולה שתשפר את ההרגשה של הקשיש. המציאות מלמדת ששירות סיעוד למבוגרים עשוי להיות מועיל מאוד, והוא בהחלט יכול לשפר משמעותית את ההרגשה ואת המצב הבריאותי שלו.

פעולות רפואיות נדרשות

לא פעם יש צורך לבצע פעולות רפואיות לכל אורך הדרך. מדובר על נתינת תרופות וביצוע בדיקות שונות באופן רציף. כאשר איש מקצוע נמצא כאן לצד הקשיש ומבצע את כל הפעולות הללו גם בני המשפחה בטוחים ורגועים יותר, וגם המבוגר עצמו חש שהוא בידיים טובות.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלושה תסמינים התחלתיים של חרדה חברתית
חרדה חברתית נובעת מפחד, אימה, חשש או דאגה ממשהו חברתי. במספרים – יש 10% מכלל אוכלוסיית העולם שסובלים...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
מה זה נכס מניב בגרמניה?
נכס מניב הוא נכס המניב הכנסה לבעליו. ניתן לעשות זאת בדרכים רבות ושונות, אך לרוב על ידי השכרת הנכס או...
קרא עוד »
נוב 16, 2022
איך קובעים אם יש צורך בבמפרים בדרך?
רבים מכנים במפרים, בליטות בכביש או כריות האטה. המשמעות של במפר היא פס האטה ותפקידו העיקרי הינו הפחתת...
קרא עוד »
מאי 31, 2022